Jump to content
Forum Odszkodowania

potrącona przez samochód na pasach


karola14082
 Share

Recommended Posts

Witam, miesiąc temu na przejściu dla pieszych na zielonym świetle moją babcię potrącił samochód, kierująca nie wezwała policji tylko zawiozła babcię do szpitala. Tam założono jej 7 szwów w okolicy pięty. Niestety noga się nie goi. Jak powiedział lekarz może to potrwać nawet do 4 m-cy. Codziennie trzeba zmienić opatrunek, zrobić zakupy itp. Czy mogę wystąpić o jakieś odszkodowanie?
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście babcia może wystąpić o odszkodowanie i zadośćuczynienie z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Biorąc pod uwagę okoliczności sprawy należałoby zawiadomić o zdarzeniu policję, bo w przeciwnym razie może być problem z przyjęciem odpowiedzialności.

Proszę gromadzić faktury i rachunki związane z leczeniem itp.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt z naszą firmą - stopka poniżej.

Link to comment
Share on other sites

Karola - uszegóławiając odpowiedz Aksedo - odszkodowanie może być wypłacone z polisy OC kierowcy sprawcy, czyli przez ubezpieczyciela. Kierujaca zawiozła Babcie do szpitala i nie musi się obawiać, że jakiekolwiek pieniądze będzie musiała płacić sama. Warto wziąć od kierującej oświadczenie o zdarzeniu w którym należy wpisać nr polisy samochodu. Jeśli masz jeszcze pytania ? Odpowiem . Powodzenia :)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...