Jump to content
Forum Odszkodowania

Prosze na odpowiec jesli ktoś sie Orientuje...Byłam Sprawca Kolizji...


Recommended Posts

Nie dawno byłam sprawca kolizji jadąc wpadłam w poślizg potrąciłam pieszą idącą z rowerem po nie odpowiedniej stronie -pisałam o tym ... , nie miałam przy sobie dokumentów nie zdarzyłam odebrać ich z wydziału..Policja była co do kary dla mnie nic jeszcze nie wiem.. Ale konkretnie chodzi mi o to: Bo poszkodowana podała o Odszkodowanie czy przez to że nie miałam w ręku prawka mogę płacić je z własnej kieszeni? przyszło mi z warszawy pismo bym zilustrowała drogę i wypełniła formularz , poszkodowana była w szpitalu na obserwacji 2dni. Ogólnie doznała skręcenie stawu skokowego i nie groźnych potłuczeń.
Link to comment
Share on other sites

Wypadek miałam 2.02.2011r a Na prawku data wydania to 25.01.2011r. samochód był ubezpieczony. a to pismo z warszawy???
Link to comment
Share on other sites

25.01.2011r to data zdania prawka a na przodzie na prawie jazdy jest 1.02.11.czyli jakby dzień wcześniej miałam go oficjalnie w papierach...
Link to comment
Share on other sites

No to bądź spokojna, miałaś uprawnienia w dniu wypadku, a pismo z prośbą o wyjaśnienia przychodzi z reguły do każdego sprawcy od ubezpieczyciela.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...