Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Decyzja pozytywna. Nie wypłacone pieniądze za szkode.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W dniu 12 lutego uszkodziłem samochód na jezdni. Policja wezwana, zdjęcia porobione itp. Udałem się więc do Zarządcy Drogi który odpowiadał za tą drogę. Droga była ubezpieczona w firmie Ergo Hestia. Szkoda została zgłoszona do Hestii 16 lutego. Po wielu telefonach dotyczących mojej szkody dowiedziałem się iż firma Hestia wzięła odpowiedzialność za tą szkodę więc decyzja jak najbardziej pozytywna. Na infolinii zostałem poinformowany, że pieniądze zostaną wypłacone w ciągu 3 dni roboczych. Trzeci dzień roboczy minął we wtorek 22 marca, a pieniędzy jak nie było tak i nie ma. Oburzony całą sytuacją zadzwoniłem raz jeszcze na infolinie aby dowiedzieć się co jest "grane", usłyszałem standardową procedurę: "napisałem / napisałam do rzeczoznawcy / księgowości aby wyjaśnił sprawę. Wysłana skarga do Ergo Hesti również nie przyniosła rezultatu. Dodam także, że termin (30 dni) minął 21 marca. Co muszę teraz zrobić aby przyśpieszyć procedurę wpłaty pieniędzy na moje konto? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kymec,

proszę wyślij informację o nr szkody na adres SKARGI@ERGOHESTIA.PL (w tytule wiadomości wpisz hasło FORUM), a podejmę interwencję w Twojej sprawie. Pozdrawiam, Justyna Szymańska (Biuro Reklamacji Ergo Hestii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...