palbero Posted May 22, 2011 Share Posted May 22, 2011 WitamSiedem miesięcy temu moja mama doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu poprzez wadliwą operacje żylaków w prywatnej klinice i do dzisiaj nie ma czucia w tylnej części stopy i łydki, mimo długiej rehabilitacji i zażywania leków. Moje pytanie... Jak można uzyskać stosowne odszkodowanie od prywatnej kliniki za tego typu uraz? Czy potrzeba konsultacji z prawnikiem, niestety nie mam wielkich perspektyw finansowych i stąd moje drugie pytanie: czy też można samodzielnie składać dokumenty, jeśli tak to gdzie?Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam. Link to comment Share on other sites More sharing options...
prawnik4 Posted May 24, 2011 Share Posted May 24, 2011 Przesłanką uzyskania odszkodowania / zadośćuczynienia jest wykazanie błędu medycznego w trakcie zabiegu i wbrew pozorom nie jest to sytuacja prosta. Dochodzenie odszkodowania powinno nastąpić w polisy OC placówki medycznej w której zabieg został wykonany. Proszę o kontakt z naszą firmą w celu szczegółowego zbadania sprawy. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now