Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Pytanie odnośnie odszkodowania


conamore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

3 tygodnie temu skręciłem i naderwałem staw skokowy. od razu poszedłem do lekarza na izbę przyjęć, założył mi szyne gipsową.

tydzień później tak jak lekarz mówił zarejestrowałem się do ortopedy, rozciął szynę i kazał jeszcze na tydzień założyć i przyjść znowu. minął tydzień , lekarz ściągnął szynę i kazał przyjść za 2 tygodnie, a do tego czasu kazał mi nosić bandaż elastyczny.

do skręcenia doszło w szkole na hali, ale po lekcjach (zarezerwowaliśmy sobie hale).

i tu pytanie, czytałem coś o jakimś protokole, w którym się wpisuję świadków itd. po zakończeniu leczenia muszę po ten protokół iść do szkoły ? czy do ubezpieczyciela ?

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protokół spisuje się w przypadku zaistnienia wypadku w trakcie zajęć szkolnych. W Twojej sytuacji nie ma potrzeby spisywania takiego protokołu, szczególnie że uraz jest następstwem nieszczęśliwego wypadku.

 

Możesz starać się o świadczenie z ubezpieczenia NNW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka chodzi do 3 klasy gimnazjum i dostała w czasie zajęc szkolnych drzwiami od łazienki. Leżała w szpitalu 3 dni. Dostałam list ze przyznano 80 zł. Nie wiem czy to jest po szpitalne czy mam jeszcze czekać na jakiś papierek i na komisje lekarska.

Moja córka jest ubezpieczona w pzu na kwotę 8.000 zł

A i jeszcze na wypisie ze szpitala pisało Uraz głowy po wsztrzasnieniu mózgu. Do pzu dałam wypis ze szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...