Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w pracy w Norwegii złamanie nogi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W marcu ubiegłego roku ojciec uległ wypadkowi w pracy, tzn złamał noge poprzez poślizgnięcie się na lodzie. Wypadek miał miejsce za granicą w Norwegii w Oslo na terenie firmy, w której miał rozładunek. Ojciec jest kierowcą rano wysiadł z samochodu i poszedł sprawdzić plombę na naczepie, w okolicy jego naczepy znajdował się zlodowaciały fragment lodu jedyny na całym obiekcie w żaden sposób nie zabezpieczony tamtego dnia nie było nigdzie śniegu ani lodu.(nie miał możliwości przejścia inną drogą z powodu zastawienia innymi autami). Mamy w swoim posiadaniu protokół z firmy, w której zdażył się wypadek zawierający informację "kierowca XX wysiadający z samochodu o numerach XX poślizgnał się na zlodowaciałej nawierzchni łamiący sobie nogę". Proszę o pomoc, jak można się zająć tą sprawą, do kogo się zwrócić. (były już dwie kancelarie, które na początku obiecywały złote góry, a w praktyce w ogóle się tym nie zajmowały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Rozumiem, że możesz nie być zadowolony ze współpracy z tymi firmami, ale ja współpracowałem również z tego typu firmą przy wypadku przy pracy w Norwegii i nie miałem zastrzeżeń. A co konkretnie ci się nie podobało we współpracy z tymi firmami. Fakt rzeczywiście cała sprawa trwała bardzo długo, ale to jest u nich standard i nic ani nikt tego nie przyspieszy. Także trzeba się uzbroić w cierpliwość. Moja sprawa trwała 2,5 roku. Gdy uległem wypadkowi nie bardzo wiedziałem jak się za to wszystko zabrać i jak takie procedury wyglądają więc zgłosiłem się do takiej firmy i zajęli się tą sprawą. Ja dostarczyłem im tylko wszelkie dokumenty dotyczące tego wypadku, które miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Serdecznie,

 

Jestem przedstawicielem firmy DRB Centrum Odszkodowań,

Chciałbym zaooferowac pomoc w w.w. sprawie , zajmujemy się odszkodowaniami z OC sprawcy , i w tym wypadku takowe się jak najbardziej należy. Uważam że 2.5 roku to lekka przesada gdyż sprawy sądowe na ogól trwają ok 1-1.5 roku lecz w tym wypadku nie powinien być on potrzebny wiec sprawa powinna potrwać kilka miesięcy max.

 

Oferujemy zajęcie się sprawą , jedynie będziemy potrzebować wszelkie dokumenty dotyczące tego wypadku.

 

Czekam na kontakt pod Adresem email podanym poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...