Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odmowa ponownych zeznań


mizar8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam miałam 5 lat temu wypadek ja tylko zostałam pokrzywdzona byłam pasazerem pojazdu osobowego ktory zdezyl sie z pks najpierw sprawa toczyla sie o oskarzonego kierwocy z pks jego uniewinniono teraz sprawa toczy sie przeciw oskarzonemu kierowcy pojazdu osobowego w ktorym ja bylam pasazerem . dostalam wezwanie jako pokrzywdzona i ze mojego stawienia domaga si eobronca oskarzonego .dodam ze zenawalam juz zaraz po wypadku na policji i potem w sadzie pytam czy skoro nie wystepuje o odszkodowanie bo nie chce chce miec spokoj od tej sprayw bo teraz jestesm juz mezatka a zanjac zycie i tak nic bez adwokata nie wywalcze to pytam czy moge napisac do sadu zeby moje tamte zeznania uznali za wystrczajcy dowod w sprawie bo teraz ja niewiele pamietam a jako pokrzywdzona chce miec spkoj od psrwy nie chce odszkodowania i nie bede juz na sprawy jedzic bo mam mlae dziecko i jest do sadu ponad 200 km prosze o odpwiedz czy mozna napisac ze chce miec sie juz spokoj i sie nie staic skoro napisali ze zada tego obronca pokrzywdzonego i stawiennictwo pokrzywdzonej obowiazkowe ALE ja jauz zeznawalam przed sadem i na policji i mam juz tego dosc POMOCY SPRAWA JUZ NIEDŁUGO PROSZE O POMOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie można się uwolnić od takiego obowiązku. Odszkodowanie i zadośćuczynienia natomiast należy domagać się od ubezpieczyciela sprawcy wypadku tj. tam gdzie miał zawartą polisę OC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...