Jump to content
Forum Odszkodowania

otarcie samoochodu


Recommended Posts

witam mam pytanie ale njpierw opisze sytuację; otórz stałam na pargingu i chciałam wyjechac wyjeżdżałam tyłem rozejżałam się i nic nie widziałam wieć cofam i nagle uslyszałam otarcie się samochodu który równiez cofał jak ja kobita wyskoczyla i mwiła co pani nie widziała i sie odwruciła i poszła wiec ja terz odjechałm otarcie było u mnie nie wielkie wiec nie myślałm otym czy to gdzieś musze zgłosić ale czy ona może gdzieś to zgłosić ? ja nie wyszłam z samochodu niewiem czy dobrze zrobiłam ?

prosze o odpowieć

Link to comment
Share on other sites

To zapewne i tak byłaby współwina. Tak więć jeżeli rozeszłyście się bez zapisywania danych to można uznać, ze nastąpiła wzajemna rezygnacja z roszczeń. Nie ma więc powodu do niepokoju w związku z tym wydarzeniem. Jest natomiast powód do niepokoju i wstydu ze względu na dramatyczną ilość błędów ortograficznych w Twoim poście.
Link to comment
Share on other sites

wsumie to sie nie rozeszłysmy tylko ona chyba wyszła ze samochodu a ja siedzialam w środku juz teraz sama mam metlik czy ona wychodziłam ze samochodu czy tylko sie odwaracała ale domnie nie podeszła bo ona siedzial jko pasażer a kierowcy nie widzialam niewiem juz odchodze od zmysłów co mam robic i co mysleć!

 

sory za błedy

Link to comment
Share on other sites

E, tam, przestań się zamartwiać drobiazgami., jak nie chciała nic pisać i brać danych, tzn. że odstąpiła. Zawsze dasz radę się wytłumaczyć.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...