Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Uraz kolana - zwrot kosztow leczenia


indk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kancelaria Parus Lex wrote:

Adam23 wrote:

Ok..ale wysokie to pojecie wzgledne, czy swiadczenia wykonane na zlecenie lekarza prowadzacego leczenie mieszczace sie w cenach powiedzmy rynkowych nieprzekraczajace kwoty zawartej w polisie powinny byc wyplacone czy TU bedzie negowalo wszystko byle zaoszczedzic. I pytanie to kieruje do osob ktore spotkaly sie z taka sytuacja w zyciu prawdziwym. Pozdraiwiam

W mojej ocenie, jeśli ma Pan jakiś limit na leczenie to do limitu powinni wypłacić, o ile leczenie ma bezpośredni związek z nieszczęśliwym wypadkiem. Wielokrotnie likwidowałam szkody z NNW i nie przypominam sobie , żebym musiała się odwoływać od nieuwzględnionych kosztów leczenia, które były w ramach polisy NNW (co innego przy OC), także raczej wypłacają w tym zakresie. Najlepiej jednak, jeżeli aż tak obawia się Pan o zwrot za wizyty, to proszę skontaktować się z danym TU, albo nawet z działem likwidacji szkód danego towarzystwa i tam dowiedzieć się o wszystko.

Czyli zwrot kosztow leczenia ( likwidacja szkody ) z NNW sprawia mniej problemu niz z OC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam23 wrote:
[
Czyli zwrot kosztow leczenia ( likwidacja szkody ) z NNW sprawia mniej problemu niz z OC??
Z zasady tak.
Proszę dokładnie napisać o jakie koszty się Pan ubiega, kiedy był wypadek, czy szkoda jest już zgłoszona, czy i ile i za co wypłacono etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...