Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zapalenie żył po venflonie...


poranek55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mam prawo do zadośćuczynienia po źle założonym venflonie lub za długo go miałam?Jestem obecnie na antybiotyku i lekach,poszłam z tym do chirurga i okazało się że muszę brać zastrzyki w brzuch i inne leki.Mam już nadmiar leków ponieważ leczę się na depresję i nadciśnienie.W czerwcu mam operację na kręgosłup i teraz boję się o to że będzie tak samo.Co mam zrobić i kogo prosić o pomoc?Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poranek55 wrote:

Czy mam prawo do zadośćuczynienia po źle założonym venflonie lub za długo go miałam?Jestem obecnie na antybiotyku i lekach,poszłam z tym do chirurga i okazało się że muszę brać zastrzyki w brzuch i inne leki.Mam już nadmiar leków ponieważ leczę się na depresję i nadciśnienie.W czerwcu mam operację na kręgosłup i teraz boję się o to że będzie tak samo.Co mam zrobić i kogo prosić o pomoc?Pozdrawiam.

Źle założony venflon usuwa się jeśli nie jest w świetle żyły i zakłada właściwie. Wobec tego nie widzę podstaw do zadośćuczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poranek55 wrote:

Gdzie mam się z tym zgłosić,venflon zakładano mi na izbie przyjęć,z bólu nie wiem kto mi go zakładał,i co w takiej sytuacji zrobić?

W mojej ocenie praktycznie nie ma szans na żadne zadośćuczynienie. Jeśli venflon jest źle założony to od razu wiadomo, gdyż nie sposób podać przez niego żadnego leku etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poranek55 wrote:

Do dzisiaj mam ograniczony ruch ręką.Ponieważ było to na zgięciu ręki.

Lepiej udać się do lekarza aby postawił diagnozę. Tak czy siak brak podstaw do zadośćuczynienia. Szpital nie bierze odpowiedzialności za ewentualne stany chorobowe wynikłe w trakcie leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...