Bartek_94 Posted June 3, 2012 Share Posted June 3, 2012 Witam, W 4 czerwca zeszłego roku byłem na koncercie gdzie przypadkowo zostałem kopnięty w wyprostowane kolano, noga mnie dość zabolała ale po jakimś czasie ból ustał. Następnego dnia 5 czerwiec) myślałem że nie ustoję, ból był bardzo silny i nie mogłem sprawnie chodzić. 6 czerwca do bólu doszło jeszcze ograniczenie w ruchu nogą (nie zginała się do końca i nie prostowała, nie byłem w stanie tego zrobić) gdy chodziłem coś z tyłu nogi mi przeskakiwało i noga "chrupała", przeskakiwała, miałem uczucie jak by momentami wychodziła ze stawu i stojąc gdy wykonywałem obrót tłowia to czyłem jak by noga mi się przekręcała w stawie i ból był nie do zniesienia. Byłem u chirurga, smarowałem maściami, chodziłem w stabilizatorze i w styczniu wykonałem rezonans w którym wyszło mi że uszkodzona jest chrzęść w kolanie. Byłem na 20 zabiegach rehabilitacyjnych ale nic nie pomogły, zostałem skierowany na ponowny rezonans w celu ponownego sprawdzeniu nogi i najprawdopodobniej wglądu do artroskopii. Lada moment kończę 18 lat, przed urazem grałem w klubie piłkarskim.Czy po leczeniu będzie mi przysługiwało odszkodowanie ? jeśli tak to na jaką kwotę mogę liczyć ? Link to comment Share on other sites More sharing options...
szkoda Posted June 4, 2012 Share Posted June 4, 2012 1) Szkodę można likwidować z wszelkich ubezpieczeń dobrowolnych grupowych i indywidualnych; 2) Kwota odszkodowania zależy od sumy ubezpieczenia i trwałego uszczerbku na zdrowiu. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now