Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ile mogę się spodziewać odszkodowania?


greenpower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jadać samochodem jako pasażer, kierowca doprowadził do wypadku z własnej winy wjechał do rowu.

W wypadku obrażenia odniosłem ja (złamanie obydwu kości prawej nogi, oraz złamanie zmieżdzeniowe pięty)

Miałem 2 operacje, 14 dni spędziłem w szpitalu. Czytałem że na to wszystko składa się wiele czynników, taki jak wykluczenie ze społeczeństwa, blizny itp.

 

Wykluczony jestem na co najmniej całe wakacje, posiadam już 3 blizny po cięciach, oraz 6 małych po drutach w pięcie.

Za pół roku czeka mnie kolejna operacja wyciągnięcia tego żelazawa ze mnie.

 

Z tego co wiem co mówił policjant dostanę odkodowanie

z ubezpieczenia szkolnego oraz OC pojazdu.

 

Dodam iż negocjacjami zajmuje sie firma nie podam nazwy chyba iż to pomoże w ustaleniu orientacyjnej kwoty.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ samochód prowadziła osoba bez uprawnień ( egzamin zdany lecz nie wystąpił z wnioskiem o wydanie dokumentu). To troszkę komplikuję ponieważ będzie sprawa w sądzie. No i pytanie wyplata odszkodowania nastąpi po wydaniu wyroku dla kierującego, czy po zakończeniu leczenia. Zależy mi na tym ponieważ z racji wypadku budżet domowy ucierpiał, ja nie poszedłem do pracy na wakacje.

 

Proszę o odpowiedź, i pozdrawiam wszystkich połamańców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...