Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zwrot chyba dużych kosztów leczenia, rekonstrukcja ACL


Broker Ze Wsi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie na jakie odszkodowanie moge liczyc, i czy dostane zwrot z leczenia w następujących przypadkach. To moźe od początku:

 

- Miałem Zerwane ACL i MCL, uszkodzona łąkotke przyśrodkowa, troszke boczna, chondromolacje I stopnia, i cos lekko z rzpeką - oraz duza torbiel bakera mi się zrobiła (ponad 4cmx2cmx1) + zanik miesnia - bylo nawet 11 cm mniej w obwodzie.

 

- na ile % moge liczyc? czytalem w necie ze kolo 20%, ale na poczatku ponoc nie daja tyle tylko trzeba sie odwolywac i wyklócac.

 

TERAZ KOSZTY LECZENIA:

 

- PRYWATNA REKONSTRUKCJA ACL - 17 000,

- rezonanse, rehabilitacja, wizyty u lekarzy - 4000,

- leki - 1000

 

- poniesione straty bedac na l4- 6 miesiecy, (dostawalem po 80% pensji, wiec powiedzmy tracilem 20%, dajmy na to 500 zl co miesiac) - 3000 zl.

 

Na ile moge liczyc? CZy za prywatna rekonstrukcje mi zwroca? (alternatywą jest dlugie czekanie). Mam na wszystko faktury, dokumanty.

 

Bardzo prosze o odpowiedz, i jak wyglada procedrua odwolywania sie, bo na pewno 1odp T.U. nie bedzie za wysoka.

 

Bardzo z gory dziekuje,

ACLowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jestem pewien czy wiem dokladnie o co chodzi, ale jedno ubezpiecznie jest to ubezpieczenie na zycie oraz niezdolnosc do pracy. Mam jeszcze drugie, w ramach karty Medicover Blue Prestige (tam jest chyba NNW, smierc i trwale inwalidztwo). Jesli cos nie tak napisalem to prosze dac, znac, mlody jestem i jeszcze nie siedzialem w tym za bardzo. (te towarzysto ubezpieczniowe to Amlico Life),
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kancelaria Bugaj, dziekuje za extra rady, zajebiscie duzo mi daly, polece Was wszystkim a przyszlosc - gdzie wy studiowaliscie prawo, na KSW? UMCSie czy innym KULu? megarady panowie! sam bym nie pomyslal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broker Ze Wsi wrote:
Kancelaria Bugaj, dziekuje za extra rady, zajebiscie duzo mi daly, polece Was wszystkim a przyszlosc - gdzie wy studiowaliscie prawo, na KSW? UMCSie czy innym KULu? megarady panowie! sam bym nie pomyslal..
Nie widzę w wypowiedzi forumowicza kancelariabugaj złośliwych uwag, które mogłyby powodować u Pana taką złość. Faktycznie nikt nie jest w stanie przy tego typu polisie odpowiedzieć Panu na zadanie pytania. Każda polisa obwarunkowana jest OWU, które jakby się mogło wydawać nigdy nie będą takie same.

Także wszystkie odpowiedzi tkwią w polisie, którą ma Pan w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie chciałem udzielać złośliwych uwag. Chodziło mi tylko, że takie uwagi jakie daja ta kacelaria na tym forum, przynajmniej w tym wątku są jasne, każdy o tym wie. Od kancelarii wymagałbym czegoś więcej, jakiejś bardziej profesjonalnej rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...