Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Jakie rzędu roszcznia mogę żadać??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W ubiegły weekend moi rodzice jak również siostra wraz z 11 letnią córką mieli poważny wypadek samochodowy.

Po analizie wypadku jak również zapoznaniu się z protokołem policyjnym z miejsca wypadku jak również relacji świadków wynika że sprawczyni z impetem uderzyła w prawidłowo jadący samochód rodziców.Byli na drodze podporządkowanej.Skrzyżowanie od strony sprawczyni było przejrzyste jak również bardzo dobrze oznakowane(ograniczenie do 60,ustąp pierwszeństwa wraz z tabliczką za 200 m stop,a na końcu wyraźny znak stop)postawiony zarzut spowodowania wypadku-sprawa przekazana do sądu.Obrażenia:mama-transport śmigłowcem do szpitala,liczne obrażenia wewnętrzne(uszkodzenie śledziony,wątroby,połamane kręgi szyjne,zerwane ścięgna w kolanie,liczne obtłuczenia i szycia,po wykonanym rezonansie magnetycznym zwolniona ze szpitala po 6 dniach.Zalecenia-kołnierz na 3 miesiące,transport karetką do domu,nie będzie mogła się podnieść przez 4-5 tygodniu,nie wiadomo jakie będą następstwa??Tato-połamane trzy żebra,przebite płuco,odma płucna czego następstwem podejrzenie zapalenie płuc,zalecana dwutygodniowa hospitalizacja,liczne podtuczenia-nie wiadomo jakie następstwa??,siostrzenica-11 lat,szycie twarzy w dwóch miejscach,wykonane szycie w okolicach kostki,złamana ręka -gips na 30 dni,liczne siniaki i obtłuczenia na ciele,siostra-wykonane szycie lewego podudzia,liczne obtłuczenia i siniaki.Sprawczyni wypadku z tego co wiem po kontroli wypuszczona po 1 dniu z kołnierzem.Na chwilę obecną musimy poczekać na ogłoszenie wyroku.Jakie rzędu odszkodowania mogę brać pod uwagę?Czy ktoś zna godną polecenia firmę ds.odzyskiwania odszkodowań?Czy lepiej jest skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej?Jak długo należy czekać na odszkodowanie?Zaznaczam również że na chwilę obecną są pozbawieni wszelkich środków do życia.

Będę wdzięczny za sensowne informację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bezpłatna konsultacja

tel 609690202 lub 601865973

mail : odszkodowanie24@op.pl

reprezentuje firmę www.euco.pl

firma zajmuje się odszkodowaniami od 7 lat

jest największą firmą na polskim rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia na chwilę obecną, bez wglądu do dokumentacji i zakończenia leczenia trudno ocenić. Jednakże charakter uszkodzeń wskazuje, że powinny być to sumy kilkudziesięciotysięczne. Termin wypłaty odszkodowania to 30 dni od daty zgłoszenia, chociaż ubezpieczalnia może grać na zwłokę i czekać na wyrok. Z doświadczenia dodam, że raczej nie obędzie się bez walki z ubezpieczalnią o wypłatę wyższych kwot.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź ale jedynie kancelaria Bugaj udzieliła konkretnych informacji.Proszę o informację jakie ma Pan/Pani doświadczenie w tego typu sprawach i gdzie Pana/Pani kancelaria się znajduje?Czy istnieje możliwość zaciągnięcia zaliczki na poczet przyszłego odszkodowania?Na chwilę obecną rodzice,siostra i siostrzenica nie posiadają żadnych dochodów a wiadomo ile kosztują leki i wszelkiego rodzaju bieżące potrzeby.Na chwilę obecną nie jest określony sprawca ponieważ musi to orzec sąd w postępowaniu karnym więc jakakolwiek zaliczka nie jest możliwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawido1983 wrote:
Witam,
W ubiegły weekend moi rodzice jak również siostra wraz z 11 letnią córką mieli poważny wypadek samochodowy.
Po analizie wypadku jak również zapoznaniu się z protokołem policyjnym z miejsca wypadku jak również relacji świadków wynika że sprawczyni z impetem uderzyła w prawidłowo jadący samochód rodziców.Byli na drodze podporządkowanej.Skrzyżowanie od strony sprawczyni było przejrzyste jak również bardzo dobrze oznakowane(ograniczenie do 60,ustąp pierwszeństwa wraz z tabliczką za 200 m stop,a na końcu wyraźny znak stop)postawiony zarzut spowodowania wypadku-sprawa przekazana do sądu.Obrażenia:mama-transport śmigłowcem do szpitala,liczne obrażenia wewnętrzne(uszkodzenie śledziony,wątroby,połamane kręgi szyjne,zerwane ścięgna w kolanie,liczne obtłuczenia i szycia,po wykonanym rezonansie magnetycznym zwolniona ze szpitala po 6 dniach.Zalecenia-kołnierz na 3 miesiące,transport karetką do domu,nie będzie mogła się podnieść przez 4-5 tygodniu,nie wiadomo jakie będą następstwa??Tato-połamane trzy żebra,przebite płuco,odma płucna czego następstwem podejrzenie zapalenie płuc,zalecana dwutygodniowa hospitalizacja,liczne podtuczenia-nie wiadomo jakie następstwa??,siostrzenica-11 lat,szycie twarzy w dwóch miejscach,wykonane szycie w okolicach kostki,złamana ręka -gips na 30 dni,liczne siniaki i obtłuczenia na ciele,siostra-wykonane szycie lewego podudzia,liczne obtłuczenia i siniaki.Sprawczyni wypadku z tego co wiem po kontroli wypuszczona po 1 dniu z kołnierzem.Na chwilę obecną musimy poczekać na ogłoszenie wyroku.Jakie rzędu odszkodowania mogę brać pod uwagę?Czy ktoś zna godną polecenia firmę ds.odzyskiwania odszkodowań?Czy lepiej jest skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej?Jak długo należy czekać na odszkodowanie?Zaznaczam równto ież że na chwilę obecną są pozbawieni wszelkich środków do życia.
Będę wdzięczny za sensowne informację!
Witam, analizując obrażenia poszkodowanych należy spodziewać się bardzo wysokich kwot. Niestety podanie ich dokładnie może oscylować w widełkach gdyż jak zostało wspomniane wyżej nie da się ich określić jednoznacznie. Mama, w zależności od ilości złamanych kręgów może kierować roszczenia w granicach 100 tyś.. Tato w zależności od przebiegu następst płucnych w granicach 30-50 tyś. siostrzenica w zależności od złamania kości (której?) oraz lokalizacji blizn na twarzy jest największą niewiadomą gdyż przy tego typu urazach decydują blizny, oszpecenie ciała.

Mowa tutaj oczywiście o kwotach zadośćuczynienia, dodam jeszcze, że należy się tutaj zwrot wszystkich kosztów poniesionych w związku z dojazdami na leczenie, odwiedziny w szpitalach, zakup wszelkich środków opatrunkowych, koszty opieki osób trzecich nad poszkodowanymi...

Jest Pan, czy Wasza rodzina w trudnej sytuacji ze względu na brak środków o życia co z pewnością zostanie wykorzystane przez firmy, które zapukają do Waszych drzwi i będą oferować swoją pomoc i niebotyczne kwoty. Proszę z dużą rozwagą poszukać pełnomocnika i ne podpisywać umów na pierwszych spotkaniach. Pełnomocnik musi być wyselekcjionowany z wielu. Nie decydować się również na firmę nieznaną, krótko istniejącą na rynku, z małym doświadczeniem zajmującą się dodatkowo windykacją, obsługującą podmoty gospodarcze. Nie to będzie firma branżowa, która zajmuje się wyłącznie dochodzeniem odszkodowań. W skrócie, radzę poszukać dużej spółki o zasięgu ogólnopolskim za rozsądne wynagrodzenie.

W razie pytań proszę pisać na forum na wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Mariuszu,

Bardzo dziękuję za naświetlenie sytuacji.Na początek powiem że nie jest możliwe aby ktokolwiek z mojej rodziny podpisał jakąkolwiek umowę bez jej ,,prześwietlenia"doskonale zdaję sobie sprawę z tego że pełnomocnik musi być wyselekcjonowany z wielu ale właśnie w tym problem na jakiego się zdecydować??Z Pana wypowiedzi wnioskuję że reprezentuje Pan jakąś firmę lub kancelarie.Czy mogę wiedzieć jaką?

Jeszcze raz dziękuję za informację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktywność na forum jest całkowicie prywatna i choć pracuję w firmie, która zajmuje się dochodzeniem roszczeń to nie pozyskuje klientów poprzez forum lecz staram się im pomóc rozjaśniając sytuację, która ich dotknęła. Zgodnie z regulaminem forum nie jest możliwe podawanie nazw oraz prowadzenie ostrej reklamy bez zgody administratora, natomiast naprowadzę Pana informacją, że

,,Najwyższe odszkodowanie uzyskane przez nas wyniosło 1 475 000 PLN''

W dobie reklamy nie będzie trudno po uzyskaniu tej informacji dowiedzieć się co to za firma.

 

Z ciekawości zapytam dużo firm już się pojawiło w domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie co do obrażeń mojej mamy.

Otrzymaliśmy wypis a na nim chyba z 15 punktów.

Oprócz w/w to połamane 4 żebra,pęknięta miednica,pęknięty mostek,pęknięty bark.

Ogólnie tragedia.Sprawa jest porsta więc jeśli ktoś szczerzy sobie zęby na sprawie moich rodziców to takim ludziom bardzo dziękuję.Jest naprawdę poważnie dlatego też:weżcie proszę pod uwagę dobro człowieka a nie tylko % własnej prowizji.

P.S

Panie Mariuszu bardzo Pana proszę o podanie numeru telefonu do siebie.

W odpowiedzi na Pana pytanie,to nie a nawet jeśli by były to nic nie wskurają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie nr telefonu może spowodować usunięcie postu bądź zablokowanie mojego konta. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby podał Pan na forum swojego maila. Jak tylko się pojawi to wyślę Panu informację ze skrzynki firmowej z moim numerem telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zauważyć, że poprzednicy swoją obecności próbują jedynie pozyskiwać klientów w sposób niezgodny z panującymi zasadami. Za jakiś czas posty z numerami telefonów znikną a konta zostaną zablokowane co spowoduje zakończenie ich aktywności. Ja jestem stałym użytkownikiem co widać po ilości napisanych postów. Poszła do Pana wiadomość na adres podany. Jeżeli ma Pan ochotę można zedytować poprzedni post napisany z adresem i go wykasować aby nie zostać zasypanym lawiną maili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...