Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Przecięte udo wypadek w pracy?W zusie nie wiedza.


viali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Mam własną działąlność gospodarczą.9 lipca miałem wypadek w pracy.Ciąłem dużym boschem cegłę nagle szarpnięcie i przecięte prawe udo.Z miejsca wypadku zabrało mnie pogotowie do szpitala w Gorzowie.W szpitalu stwierdzono cytuje"RANA SZARPANA PRZEDNIO-PRZYŚRODKOWEJ POWIERZCHNI UDA PRAWEGO Z USZKODZENIEM MIEŚNIA CZWOROGŁOWEGO".Przez 5 godzin czekałem na lekarza który mnie pozszywa bo dwóch nie chciało się podjąć.Na szczescie znalazł sie i około godziny 17 byłem operowany.W szpitalu spedziłem 4 dni.7 sierpnia byłem na kontroli u lekarza ortopedy.Noga boli ,puchnie nie moge całkowicie zginac myślałem że może jakias rehabilitacja a Pan doktor prosze trenowac w domu naciagac noge bo na ten rok nie ma juz funduszy na rehabilitacje.Mało tego mamy dziś 21 sierpnia a ja nie dostałem ani złotówki chorobowego w ZUSIE powiedziano mi że nie ustalono jeszcze czy to był wypadek przy pracy dlatego nie dostałem jeszcze chorobowego wiec pytam za co mam zyć a Pani w Zusie niech Pan sie uda do Osrodka Pomocy Społecznej.Jestem bez radny nie wiem co robic ba czy wogóle dostane jakies odszkodowanie? .Czy wogóle należy mi sie chorobowe???Może ktoś mi pomoże bo nie wiem co mam robic:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...