Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Szkoda zgłoszona i juz zaczynają się schody...


ciasteczko-cynamonowe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda zgłoszona została przez internet - wszelkie dok.przesłane. Kilka dni temu dostałam maila z numerem sprawy, dołaczone też były dok. ktore przesłałam, więc upewniło mnie to, ze wszystko do nich doszło...

 

A dziś kolejny mail:

 

Szanowna Pani

W nawiazaniu do zgłoszonych roszczen, Centrum Likwidacji Szkód Osobowych i Zagranicznych TUiR WARTA

S.A. informuje, ze zgodnie z art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalnosci ubezpieczeniowej (t.j.

Dz. U. z 2010 r. Nr 11, poz. 66 ze zm.) , w celu ustalenia zasadnosci roszczenia oraz wysokosci naleznego

odszkodowania konieczne jest uzupełnienie akt szkody o nastepujace dokumenty:

- kopia dowodu osobistego zgłaszajacego roszczenie,

- notatka policyjna z miejsca zdarzenia (jezeli poszkodowany taka posiada),

- wszelkie dokumenty potwierdzajace okolicznosci zdarzenia, ewentualne oswiadczenia swiadków,

- dokumentacje medyczna z kontynuacji leczenia wraz z wynikami badan (ksero kartoteki lekarskiej), informacje

o zakonczonym leczeniu (jesli leczenie nie zostało jeszcze zakonczone, prosimy o przesłanie dokumentacji

medycznej z przebiegu dotychczasowego leczenia - do chwili obecnej)

- sprecyzowanie zgłoszonych roszczen,

- pisemne oswiadczenie czy dokonano zgłaszenia roszczen w ramach umowy OC pojazdu mechanicznego w

innym towarzystwie ubezpieczen / czy beda zgłaszane roszczenia w przyszłosci

Prosimy o odesłanie tych dokumentów, które nie zostały dołaczone do zgłoszenia szkody wraz z wypełnionym i

podpisanym oryginałem formularza zgłoszenia szkody na adres jednostki podany powyzej.

 

 

 

-Skan dowodu został wysłany.

-Co do notki policyjnej wiem od policjanta który się sprawą zajmuje ,ze to obowiązek TU zwrócić się do nich o taka notkę i abym nie dała się wrobić i sama załatwiała to, bo nie jestem w stanie po wypadku.

-DOk. potwierdzające okol. zdarzenia - hmmmm...to chyba też od policji się dowiedzą, bo ja nie będę szukać sobie świadków teraz, a sprawa jest jasna dla policji i zeznania świadków mają - całkowita wina kierowcy!!!

-co do dok. medycznej - dostali skan karty infor. ze szpitala - sa tam infor, o wszystkich urazach, przeprowadzonych badaniach, operacji, przypisanych lekach. Dostali też skan karty z polikliniki, gdzie byłam na zdjęciu szwów.

-nie wiem co znaczy - sprecyzowanie zgłoszonych roszczeń???

Oczywiście dostali też szczegółowy opis zdarzenia i poniesionych strat!

 

No i wynika z tego , ze trzeba to wysłać pocztą ponownie...paranoja...

Nie ma to jak przedłużanie sprawy...

 

Poradźcie jak to ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy sprecyzowałaś kwotę roszczenia? Musisz podać konkretną kwotę, o którą występujesz. Jeśli Warta przedstawi swoją propozycję, to na pewno będzie to mocno zaniżona kwota.

Notatkę można uzyskać zwracając się pisemnie do komendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drbcentrumodszkodowan wrote:
Pomożemy.

Drb Centrum Odszkodowań z siedzibą w Legnicy

500 110 797 - proszę o kontakt.

Z poważaniem
Katarzyna Krzysztofiak
A to już można się tak bezczelnie reklamować???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...