Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie za potrącenie-pytanie


mycio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zostałem potrącony przez samochód na pasach.Przejście bez sygnalizacji świetlnej.Była to zwykła asfaltowa droga dwukierunkowa.Potracony zostałem na dalszym pasie(tzn.kiedy już schodziłem z pasów). Zostałem przewieziony do szpitala karetką (straciłem przytomność po uderzeniu),policja była.

Doznałem: wstrząsu mózgu, dystorsji kregosłupa szyjnego,złamania I żebra po prawej stronie oraz podgłowowe złamanie trzonu prawej kości ramiennej.Kość ramienna zespolona gwoździem Rusha operacyjnie. Przebywałem 7 dni w szpitalu.

Moje pytanie dotyczy przybliżonej wysokości odszkodowania za doznane obrażenia z OC sprawcy. Wiem że trudno jest to określić bez dokładnej dokumentacji medycznej ale proszę o jakiś przedział kwoty min max.

Z góry dziekuję za wszystkie rady.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wesołych Świąt

 

Pytanie troszkę z innej beczki, a więc będąc u policjanta śledczego po wyjściu ze szpitala, (bo toczy się postępowanie prokuratorskie) dowiedziałem się że jest świadek wypadku!. Kiedy zapytałem o możliwość otrzymania danych sprawcy, powiedział mi że ok. otrzymam jeśli będę potrzebował. A co z danymi świadka, czy też musi mi podać? Nie trudno o sfabrykowanego świadka. Z moją mamą podczas przypadkowego spotkania rozmawiała kobieta która mówiła że widziała zdarzenie, ale nie wiem czy to ten świadek. Może dmucham na zimne ale nie chce żeby ktoś łatwo się z tego wykpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...