Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie za potrącenie-pytanie


mycio
 Share

Recommended Posts

Witam

Zostałem potrącony przez samochód na pasach.Przejście bez sygnalizacji świetlnej.Była to zwykła asfaltowa droga dwukierunkowa.Potracony zostałem na dalszym pasie(tzn.kiedy już schodziłem z pasów). Zostałem przewieziony do szpitala karetką (straciłem przytomność po uderzeniu),policja była.

Doznałem: wstrząsu mózgu, dystorsji kregosłupa szyjnego,złamania I żebra po prawej stronie oraz podgłowowe złamanie trzonu prawej kości ramiennej.Kość ramienna zespolona gwoździem Rusha operacyjnie. Przebywałem 7 dni w szpitalu.

Moje pytanie dotyczy przybliżonej wysokości odszkodowania za doznane obrażenia z OC sprawcy. Wiem że trudno jest to określić bez dokładnej dokumentacji medycznej ale proszę o jakiś przedział kwoty min max.

Z góry dziekuję za wszystkie rady.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wesołych Świąt

 

Pytanie troszkę z innej beczki, a więc będąc u policjanta śledczego po wyjściu ze szpitala, (bo toczy się postępowanie prokuratorskie) dowiedziałem się że jest świadek wypadku!. Kiedy zapytałem o możliwość otrzymania danych sprawcy, powiedział mi że ok. otrzymam jeśli będę potrzebował. A co z danymi świadka, czy też musi mi podać? Nie trudno o sfabrykowanego świadka. Z moją mamą podczas przypadkowego spotkania rozmawiała kobieta która mówiła że widziała zdarzenie, ale nie wiem czy to ten świadek. Może dmucham na zimne ale nie chce żeby ktoś łatwo się z tego wykpił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...