Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

ubezpieczenie na życie


takemeaway
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Towarzystwa prześcigają się we wprowadzaniu nowych produktów ubezpieczeniowych na rynek. Rodzajów ubezpieczeń na życie jest już tyle, że każdy z nas może dobrać taką ochronę, jakiej potrzebuje. Tak naprawdę, to ubezpieczenie na życie może przybierać wiele form i jest bardzo zindywidualizowanym produktem. Dlatego przed wyborem polisy należy się zastanowić czego oczekujemy, czy ma to być ubezpieczenie o charakterze ochronnym czy też może połączone z inwestycją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
ubezpieczenie na zycie z inwestycja ma xxxxx, czyli dla osób, które chcą jak najlepiej zadbać o przyszłość najbliższych, zapewnić sobie spokój, a bliskim dobry standard życia poprzez inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Sprawdź ofertę Nordea. Mają kapitalnie rozbudowaną ofertę. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i rodziny. Odsyłam zainteresowanych do strony

ubezpieczenie-ochronne.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja polecam Ci sygme mają kilka ciekawych ubezpieczeń medycznych na pewno znajdziesz coś dla siebie korzystam już dość długo i mogę polecić zachęcam do obejrzenia ich strony i popatrzenia co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Oprócz tego, że polisa na życie jest swoistym zabezpieczeniem bliskich na wypadek naszej śmierci, niesie za sobą ogrom korzyści dla samego ubezpieczonego, jeszcze za jego życia. Z tego rodzaju produktu finansowego korzysta coraz więcej osób, nie tylko po to, by zapewnić swojej rodzinie dostatnie życie i spokój o finanse w przyszłości. W polisę inwestują za życia rozsądni przedsiębiorcy, którzy chcą zabezpieczyć własne środki, bez ryzyka ich utraty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
nie wiem czy będę umiał pomóc bo ja swoje ubezpieczenie wykupywałem przy okazji brania w PKO kredytu hipotecznego i skorzystałem z ich specjalnej oferty PKO Ubezpieczenia: pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majatek/ubezpieczenie-na-zycie-dla-klientow-ktorzy-zawarli-umowy-kredytu-lub-pozyczki-zabezpieczone-hipoteka Podejrzewam, że dla osób które nie są klientami banku również znajdzie się ciekawa oferta Ubezpieczenia na życie i nie tylko. Na co trzeba zwrócić uwagę szukając takiego ubezpieczenia? Na pewno nie na wysokość składki miesięcznej a na sumę ubezpieczeniową jaka zostanie wypłacona w przypadku naszej śmierci. Wysoka składka miesięczna nie zawsze wiąże się z wysokim odszkodowaniem. Druga rzecz to tzw katalog wyłączeń, czyli sytuacji w przypadku których odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Na pewno jest to samobójstwo i kiedy ubezpieczony był pod wpływem alkoholu lub innych używek. Trzecia rzecz to czas jaki musi minąć od zawarcia umowy udo objęcia nas ubezpieczeniem. Różne towarzystwa mają różne okresy karencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...