Jump to content
Forum Odszkodowania

ubezpieczenie na życie


takemeaway
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
Towarzystwa prześcigają się we wprowadzaniu nowych produktów ubezpieczeniowych na rynek. Rodzajów ubezpieczeń na życie jest już tyle, że każdy z nas może dobrać taką ochronę, jakiej potrzebuje. Tak naprawdę, to ubezpieczenie na życie może przybierać wiele form i jest bardzo zindywidualizowanym produktem. Dlatego przed wyborem polisy należy się zastanowić czego oczekujemy, czy ma to być ubezpieczenie o charakterze ochronnym czy też może połączone z inwestycją.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
ubezpieczenie na zycie z inwestycja ma xxxxx, czyli dla osób, które chcą jak najlepiej zadbać o przyszłość najbliższych, zapewnić sobie spokój, a bliskim dobry standard życia poprzez inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe .
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Sprawdź ofertę Nordea. Mają kapitalnie rozbudowaną ofertę. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i rodziny. Odsyłam zainteresowanych do strony

ubezpieczenie-ochronne.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja polecam Ci sygme mają kilka ciekawych ubezpieczeń medycznych na pewno znajdziesz coś dla siebie korzystam już dość długo i mogę polecić zachęcam do obejrzenia ich strony i popatrzenia co i jak.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
Oprócz tego, że polisa na życie jest swoistym zabezpieczeniem bliskich na wypadek naszej śmierci, niesie za sobą ogrom korzyści dla samego ubezpieczonego, jeszcze za jego życia. Z tego rodzaju produktu finansowego korzysta coraz więcej osób, nie tylko po to, by zapewnić swojej rodzinie dostatnie życie i spokój o finanse w przyszłości. W polisę inwestują za życia rozsądni przedsiębiorcy, którzy chcą zabezpieczyć własne środki, bez ryzyka ich utraty.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
nie wiem czy będę umiał pomóc bo ja swoje ubezpieczenie wykupywałem przy okazji brania w PKO kredytu hipotecznego i skorzystałem z ich specjalnej oferty PKO Ubezpieczenia: pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majatek/ubezpieczenie-na-zycie-dla-klientow-ktorzy-zawarli-umowy-kredytu-lub-pozyczki-zabezpieczone-hipoteka Podejrzewam, że dla osób które nie są klientami banku również znajdzie się ciekawa oferta Ubezpieczenia na życie i nie tylko. Na co trzeba zwrócić uwagę szukając takiego ubezpieczenia? Na pewno nie na wysokość składki miesięcznej a na sumę ubezpieczeniową jaka zostanie wypłacona w przypadku naszej śmierci. Wysoka składka miesięczna nie zawsze wiąże się z wysokim odszkodowaniem. Druga rzecz to tzw katalog wyłączeń, czyli sytuacji w przypadku których odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Na pewno jest to samobójstwo i kiedy ubezpieczony był pod wpływem alkoholu lub innych używek. Trzecia rzecz to czas jaki musi minąć od zawarcia umowy udo objęcia nas ubezpieczeniem. Różne towarzystwa mają różne okresy karencji.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...