Jump to content
Forum Odszkodowania

śliska podloga-teraz endoproteza


funky1004
 Share

Recommended Posts

witam i z gory dziekuje za wszystkie podane informacje.

postaram sie krotko: moja babcia poslizgnela sie na sliskiej (brak zoltego znaku ostrzegajacego) podlodze w biedronce. dodam ze babcia w obuwiu jak najbardziej zimowym i mogloby sie wydawac bezpiecznym -buty typu kangooros. do tego , mimo iz 70cio letnia to sprawna chyba bardziej niz ja.

kiedy babcia wyjacaz bolu lezala na tej podlodze , inna klientka podeszla ze swoim numerem tel."tak na wszeli wypadek jakby swiadka szukano".

sjklep zadzwonil po pogotowie, juzw karetce bylo wiadomo ze nie jest to zwykle stluczenie tylko bardzo powazne zlamanie kosci biodrowej. koniec koncow babcia ma endoproteze , w szpitalu spedzilo 3,5 tyg

moje pytanie jest proste: co dalej??? czy naj[pierw do sklepu , czy pisac skarge , a moze juz do prawnika i skladac pozew do sadu??

z gory bardzo bardzo dziekuje za porady!

Link to comment
Share on other sites

Współczuję Pani/Panu babci, że miała niefortunny wypadek. Za złamanie biodra należy się od 7,5tyś w górę. Z uzyskaniem takiej kwoty nie będzie problemu (kwestia paru miesięcy na drodze polubownej, na sądowej - wiadomo, dłużej), tym bardziej, że jest telefon świadka. Jeśli ten wypadek spowoduje poluzowanie się endobiodra (broń Bożę!) to należy się dodatkowe odszkodowanie.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Szczerze współczuję. Głupi wypadek, a taki poważny uraz. Właśnie tutaj jest szansa na odszkodowanie ze sklepu. Powinni zadbać o bezpieczeństwo klientów. Mój brat pracuje w firmie C.T.Service, którzy zajmują się profesjonalną techniką antypoślizgową. Wiele takich sklepów, basenów, hoteli zabezpiecza się w ten sposób. Podłoga nie jest śliska, a w razie czego właściciel jest kryty, bo ma specjalny certyfikat. Tym samym okazuje się, że zrobił wszystko, aby zabezpieczyć podłogę. W tym przypadku na pewno tak nie było, co gorsza, nie było nawet odpowiedniego oznaczenia. Należy wystąpić z pismem do sklepu, opisać sytuację, telefon do świadka może się przydać, jeśli zechce złożyć swoje zeznania, wyjaśnienia.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...