Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

śliska podloga-teraz endoproteza


funky1004
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam i z gory dziekuje za wszystkie podane informacje.

postaram sie krotko: moja babcia poslizgnela sie na sliskiej (brak zoltego znaku ostrzegajacego) podlodze w biedronce. dodam ze babcia w obuwiu jak najbardziej zimowym i mogloby sie wydawac bezpiecznym -buty typu kangooros. do tego , mimo iz 70cio letnia to sprawna chyba bardziej niz ja.

kiedy babcia wyjacaz bolu lezala na tej podlodze , inna klientka podeszla ze swoim numerem tel."tak na wszeli wypadek jakby swiadka szukano".

sjklep zadzwonil po pogotowie, juzw karetce bylo wiadomo ze nie jest to zwykle stluczenie tylko bardzo powazne zlamanie kosci biodrowej. koniec koncow babcia ma endoproteze , w szpitalu spedzilo 3,5 tyg

moje pytanie jest proste: co dalej??? czy naj[pierw do sklepu , czy pisac skarge , a moze juz do prawnika i skladac pozew do sadu??

z gory bardzo bardzo dziekuje za porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Pani/Panu babci, że miała niefortunny wypadek. Za złamanie biodra należy się od 7,5tyś w górę. Z uzyskaniem takiej kwoty nie będzie problemu (kwestia paru miesięcy na drodze polubownej, na sądowej - wiadomo, dłużej), tym bardziej, że jest telefon świadka. Jeśli ten wypadek spowoduje poluzowanie się endobiodra (broń Bożę!) to należy się dodatkowe odszkodowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Szczerze współczuję. Głupi wypadek, a taki poważny uraz. Właśnie tutaj jest szansa na odszkodowanie ze sklepu. Powinni zadbać o bezpieczeństwo klientów. Mój brat pracuje w firmie C.T.Service, którzy zajmują się profesjonalną techniką antypoślizgową. Wiele takich sklepów, basenów, hoteli zabezpiecza się w ten sposób. Podłoga nie jest śliska, a w razie czego właściciel jest kryty, bo ma specjalny certyfikat. Tym samym okazuje się, że zrobił wszystko, aby zabezpieczyć podłogę. W tym przypadku na pewno tak nie było, co gorsza, nie było nawet odpowiedniego oznaczenia. Należy wystąpić z pismem do sklepu, opisać sytuację, telefon do świadka może się przydać, jeśli zechce złożyć swoje zeznania, wyjaśnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...