Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

OC - Dziadek zniszczyl mi samochod!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem dosc zly, poniewaz 65 letni dziadek zniszczyl mi samochod poprostu wjechal w moj bok wyjezdzajac z parkingu.. zglosilem szkode i pojawila sie osoba ktora sprawdzila uszkodzenie i powiedziala ze mam "3 mozliwosci" - szkoda calkowita, naprawa w partnerskim serwisie, i wyplata gotowki, powiedzialem ze nie jestem zainteresowany szkoda calkowita.

 

I teraz ni z tad ni z owad wplynelo na moje konto bankowe rowno "3000zł" na stronie ubezpieczyciela mam informacje ze "Wyplacono odszkodowanie" ale ja sie pytam... na podstawie czego wyplacili odszkodowanie jak mi nawet zadnego kosztorysu nie przedstawili ? czy to jest zgodne z prawem ubezpieczeniowym ? O ile takie istnieje...

 

Co moge zrobic w takiej sytuacji ? bardzo podirytowany zadzwonilem na infolinie ubezpieczyciela i zostalem poinformowany ze..... zebym sie nie denerwowal i ze napewno ta osoba sie zemna skontaktuje ale ciezko sie nie denerwowac w takiej sytuacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę wystąpić do firmy ubezpieczeniowej o kosztorys na podstawie którego wypłacili. Mają obowiązek go przedstawić. W razie dalszych problemów proszę o kontakt z naszą Kancelarią.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thisisn wrote:
Witam,

jestem dosc zly, poniewaz 65 letni dziadek zniszczyl mi samochod
To Twój Dziadek ...?
thisisn wrote:
I teraz ni z tad ni z owad wplynelo na moje konto bankowe rowno "3000zł" na stronie ubezpieczyciela mam informacje ze "Wyplacono odszkodowanie" ale ja sie pytam... na podstawie czego wyplacili odszkodowanie jak mi nawet zadnego kosztorysu nie przedstawili ? czy to jest zgodne z prawem ubezpieczeniowym ? O ile takie istnieje...
Jeżeli szkoda została wypłacona w ciągu 30 dni, to jest jak najbardziej zgodne z prawem ubepieczeniowym - owszem istnieje takie. Zapewne wyliczono szkodę całkowitą (koszt naprawy przekracza wartość pojazdu) i stąd taka okrągła kwota.
Po prostu poproś o przesłanie kalkulacji najprościej drogą mailową.
thisisn wrote:
Co moge zrobic w takiej sytuacji ? bardzo podirytowany zadzwonilem na infolinie ubezpieczyciela i zostalem poinformowany ze..... zebym sie nie denerwowal i ze napewno ta osoba sie zemna skontaktuje ale ciezko sie nie denerwowac w takiej sytuacji :(
Jak by nie wypłacili to źle, jak wypłacili też źle... A tak naprawdę to w czym jest problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...