Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

czy tak mozna


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie mialem kolizje zostalo uszkodozne moje auto przez innego uczestnika byla policja sprawca kolizji wyslal do t.u druk na ktorym opisal przebieg zdarzenia notatke z policja rowniez posiadaja w aktach lecz nie chca mi wyplacic za auto poniewaz chca zobaczyc auto spracy ktory je sprzedal a nowy wlasciciel podklepal auto i jest na chwile bierzaca na terenie niemiec czy moga w ten sposob sobie pogrywacczy bede teraz czekal w nieskonczonosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM TEZ WYDAJE MI SIE ZA BEZPODSTAWNE LECZ NIE POWIEDIZANE JEST MI DLACZEGO TO TAKIE WAZNE SLAD FARBY Z TAMTEGO AUTA JEST NA MOIM POINFORMUJE FORUM JAK TO SIE ZAKONCZY GDYZ CZEKAM NA WIADOMOSC PO OGLEDZINACH JEST TO BYLE PTU A TERAZ GOATHER Z WYCENA AUTA TEZ PRZECHOLOWALI ZAWYZYLI WARTOSC NAPRAWY ZEBY WYSZLA SZKODA CALKOWITA I DOLOZYLI FELGE DO WYMIANY GDZIE INFORMOWALEM ZE NIE JEST TAK USZKODOZNA ZE DA SIE JA NAPRAWIC ZA 300 ZL A FELGA 3.500 W KOSZTORYSIE

UWZGLEDNILI 18 CALOWA FELGE A SA 19 NIE TEN MODEL AUTA NO NAPISALI ZE MOJE AUTO MA SZYBERDACH A W RZECZYWISTOSCI NIE MA BYLEM ROWNIEZ RZECZOZNAWCA NA MIEJSCU ZDARZENIA GDZIE ZROBIL ZDJECIA I ELEMENTOW POZOSTALYCH PO ZDARZENIU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 16. ustawy o ubezp. obowiązkowych

3. Osoba, której odpowiedzialność jest objęta ubezpieczeniem obowiązkowym, a także osoba występująca z roszczeniem, powinny przedstawić zakładowi ubezpieczeń, Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu lub Polskiemu Biuru Ubezpieczycieli Komunikacyjnych posiadane dowody dotyczące zdarzenia i szkody oraz ułatwić im ustalenie okoliczności zdarzenia i rozmiaru szkód, jak również udzielić pomocy w dochodzeniu przez zakład ubezpieczeń, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny lub Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych roszczeń przeciwko sprawcy szkody.

 

O ile szkoda jest znacznych rozmiarów, to standardowym działaniem ubezpieczyciela jest wykonywanie oględzin pojazdu sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...