Jump to content
Forum Odszkodowania

Brak zrostu po 10 miesiącach-przeszczep kości


ciasteczko-cynamonowe
 Share

Recommended Posts

Ponieważ moja piszczel (pręt śródszpik.) nie chce się zbytnio zrastać, lekarz wspomniał na ostatniej wizycie o przeszczepie kości , jednak za miesiąc mam zrobić zdjęcie ponownie - a będę po 3 Bonvivie, więc zobaczymy czy ruszy...

Ale...czy wy wiecie na czym polega ten przeszczep, jak to wygląda???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...