ciasteczko-cynamonowe Posted September 1, 2013 Share Posted September 1, 2013 Ponieważ moja piszczel (pręt śródszpik.) nie chce się zbytnio zrastać, lekarz wspomniał na ostatniej wizycie o przeszczepie kości , jednak za miesiąc mam zrobić zdjęcie ponownie - a będę po 3 Bonvivie, więc zobaczymy czy ruszy...Ale...czy wy wiecie na czym polega ten przeszczep, jak to wygląda??? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now