Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zgłoszenie szkody w PZU


Dre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

byłem ostatnio zgłaszać szkodę do oddziału PZU- skierowano mnie do pokoju z telefonem, gdzie musiałem 20 minut rozmawiać z konsultantem i wszystko zgłaszać.

Czy jest jakś "domowy" sposób na zgłoszenie szkody?

Czy telefon w oddziale jest równoznaczny z takim zgłoszeniem?

 

zgloszenie.pzu.pl/web/pzu/zgloszenie-szkody

 

Dostałem smsa o wysłaniu skanów dokumentów na podanego maila w związku z poprzednią sprawą, czy to znaczy, że już ich nie muszę dostarczać do oddziału w formie fizycznej?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dre wrote:
Witam,
byłem ostatnio zgłaszać szkodę do oddziału PZU- skierowano mnie do pokoju z telefonem, gdzie musiałem 20 minut rozmawiać z konsultantem i wszystko zgłaszać.
Czy jest jakś "domowy" sposób na zgłoszenie szkody?
Czy telefon w oddziale jest równoznaczny z takim zgłoszeniem?

zgloszenie.pzu.pl/web/pzu/zgloszenie-szkody

Dostałem smsa o wysłaniu skanów dokumentów na podanego maila w związku z poprzednią sprawą, czy to znaczy, że już ich nie muszę dostarczać do oddziału w formie fizycznej?

Pozdrawiam
1. szkodę może Pan zgłosić pisemnie - dokładny opis zdarzenia + dokumenty lub poprzez stronę www
2. rejestracja szkody przez telefon jest równoznaczna z przyjęciem zgłoszenia - trzeba potem uzupełnić dokumenty
3. jeśli ubezpieczyciel chce otrzymać scany dokumentów to proszę mu to wysłać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...