Jump to content
Forum Odszkodowania

odwołanie do PZU... ?


Frodo8D
 Share

Recommended Posts

witam. Potrzebuje pomocy bo jestem kompletnie zielony w tym... Skręciłem sobie kostkę a dokładnie jak napisali na wypisie z szpitala "Skręcenie i naderwanie stawu skokowego " bylem na zwolnieniu niecałe trzy miesiące. Wysłałem do PZU wniosek o odszkodowanie po kilku dniach dostałem list, że po rozpatrzeniu zgłoszonego roszczenia świadczenie nie może zostać przyznane. Tutaj jest link z pismem jakie od nich dostalem http://zapodaj.net/a930b2aedecb3.jpg.html .

 

Nie wiem za bardzo jak napisać odwołanie i na jaki punkt w tabeli sie powołać, myślę że na 163 ale nie wiem który podpunkt ? Link do tabeli : http://www.pzu.pl/c/document_library/get_file?uuid=d11c3d3d-7768-4069-be23-b8f58de92970&groupId=10172

 

minął już ponad miesiąc kostka cały czas lekko spuchnięta przy ruszaniu stopą boli, całe życie ubezpieczony w pzu od trzech lat ubezpieczenie grupowe w pracy 60 zł co miesiąc a jak się człowiekowi coś stanie to sie trzeba prosić o odszkodowanie bo wyskoczą z listem w którym zamieszczą Ci pełno paragrafów i nawet nie wiadomo do końca czemu nie dostaniesz odszkodowania.

 

Proszę o jak najszybszą oodpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...