Jump to content
Forum Odszkodowania

Zwrot kosztów dla Pzu.w sprawie cywilnej o zakarzenie szpitalne


grzesiek76
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie odnośnie odszkodowań z pzu.Nie dawno dostałem wyrok sądu o przegranej sprawie z szpitalem o zakarzenie szpitalne którą przeciągali aż 4lata.Sprawe to prowadził adwokat który niby zajmuję się takimi sprawami ,nie to że nic nie pomógł a momim zdaniem zaszkodził jakby było mało tego to teraz ja mam oddać kase dla pzu za ich koszty procesu wkwocie 2400zł .Pytanie jest takie co ja mam teraz z tym problemem zrobić?Nie to że zostałem zakarzony gronkowcem przy operacji gdzie miałem ponad 2 lata dużo komplikacji z wygojeniem rany pooperacyjnej w paskudnym wypaku w pracy.Nie dostałem żadnego odszkodowania z wypadku to i szpital umywa ręce z pzu.

Proszę o jakoś porade bo straciłem już całkowicie poczucie sprawiedliwość i sens istnienia w tym popieprz...kraju

Link to comment
Share on other sites

Niestety bardzo trudno znaleźć obecnie dobrego adwokata. Ja miałem więcej szczęscia. Z polecenia znajomych na kancelarię Tomasza Tomaszczyka. Pomógł mi uzyskać odszkodowanie powypadkowe - szybko i sprawnie. Zajmuje się on prawem ubezpieczeniowym. Jeśli jesteś z Warszawy, lub okolic skontaktuj się. Myślę, że doradzi Tobie w Twojej sprawie. Jeśli jesteś z poza Warszawy możesz na spoko umówikć się z nim na weekend. Nie ma z tym większego problemu.
Link to comment
Share on other sites

Ja miałem od samego początku pod góre z cało to sprawo paskudny wypadek w pracy co się okazało że nie mam żadnego ubezpieczenia...i zero szans na jakiekolwiek odszkodowanie puzniej zakarzenie szpitalne i żle wybrany adwokat.Dziękuje za polecenie prawnika tylko nie wiem czy nie minął czas i to wszystko nie jest przedawnione ponieważ od założenia sprawy cywilnej dla Pzu upłyneło już 4lata ale jakiś kontakt z Panem Tomaszczykem byłby mile widziany tak że poproszę o namiar na tego Pana.
Link to comment
Share on other sites

Witam!!

Wiesz...każda sprawa sprawa jest inna, więc nie odpowiem czy masz jeszcze szansa. Najlepiej skontaktuj się z kancelarią i spytaj.

Podaję numer tel.

Tel. 22 628 18 26

Tel. kom. 505 443 241

Adwokat ten zajmuje się głównie prawem pracy, ale w Twojej sprawie na pewno też doradzi. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...