Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

WYPADEK W DRODZE Z PRACY NA STAŻU Z P U P 50+


mandaryn9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 32-lat pracy dwa lata zarejestrowana w URZĘDZIE PRACY od 1 -10-2012r do dnia 30-3-2013r odbywałam staż w URZĘDZIE MIASTA jako pracownik gospodarczy-sprzątanie ulic był to staż unijny 50 plus w dniu 19-3-2013r uległam wypadkowi na terenie zakładu kilka minut po piętnastej czyli w drodze powrotu z pracy było ślisko i doznałam złamania kości strzałkowej i piszczelowej lewej kończyny jeszcze nie chodzę bo na U S G stwierdzono zakrzepicę L-4 mam od 20-3-2013r do 12-07-2013r ale nie płatne bo URZĄD PRACY powiedział mi że mi ni przysługuje wypadek był zgłoszony tego dnia do kierownika a następnego dnia do URZĘDU PRACY składki były odprowadzane .emerytalna rentowa i wypadkowa .Proszę o pomoc co mam zrobić jestem bez środków do życia a leczenie jest bardzo kosztowne A Urząd Pracy chce mnie wyrejestrować po 90-dniach L-4 -POMOCY-.DZIĘKUJĘ BOŻENA LATUSZEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wskazanie w sposób dokładny miejsca zdarzenia, dokumentacji medycznej z tym faktem związanej. Oczywiście odszkodowanie, zadośćuczynienie przysługuje. Należy zbadać, kto jest zarządcą przedmiotowego chodnika.

 

xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wychodząc z budynku w którym zostawiamy narzędzia i przebieramy się otworzyłam drzwi i zamykając drzwi za sobą poślizgłam się i doznałam urazu ten budynek jest URZĘDU MIASTA udzielił mi pomocy pracownik tego budynku idęcy przedemną i jest świadkiem tego wypadku mam kartę wypadku ale zrobioną 12-06-2013 a wypadek był 19-03-2012 po mojej interwenci . MAM wypis ze szpitala czyli z pogotowia prześwietlenie oraz usg doplera z 30-05 -2013r L-4 URZĄD PRACY już odemnie nie chce co mam zrobić z L- mam do 12-07-2013 czy przysługuje mi płatne L-4 z może jakieś odszkodowanie .MAM 54 LAT POMOCY BARDZO DZIĘKUJĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o nadesłanie badań lekarskich, rachunków związanych z leczeniem, dojazdami. Sprawa jest dość prosta ponieważ ma Pani świadka. W mojej ocenie owszem warto L4 ale odszkodowanie można uzyskać - a tym bardziej zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

 

xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę wysłać dokumenty na prawnik (małpa) e-kancelaria24.pl

-karty leczenia szpitalnego,

- notatka pogotowia ratunkowego - w przypadku gdy była,

- recepty,

- dojazdy (paragony taxi, bilety, koszty paliwa jeżeli Panią ktoś zawoził),

- koszty związane z odwiedzinami rodziny itp.

- zgłoszenia szkody jeżeli były,

- dane świadka

- oraz wszystko co w Pani ocenie może być pomocne w udowodnieniu zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za informacje ale może jeszcze poczekamy ponieważ jeszcze się leczę to może za wcześnie zaczynać bo jeszcze będą dodatkowe koszty ponieważ dzisiaj dostałam pismo że URZĄD PRACY wszczął postępowanie o wyrejestrowaniu mnie i niebęde miała składki zdrowotnej i nende musiała się leczyć prywatnie bo jestem wdową bezdzietn ąjestem załamana mam 54 lat mam pana na uwadze bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...