Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Stłuczone ścięgno Achillesa


madllenn91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otóż dokładnie miesiąc temu przydażył mi się wypadek w pracy. Pchałam wózek, który wjechał mi niefortunnie w nogę i stalo się.. Po tym nie mogłam stanąc na cała stopę, gdyż tak bolało to ścięgno. Pojechałam na pogotowie, okazało się, że to stłuczone ścięgno achillesa. Dostałam zalecenia aby chodzic o kulach. Poszlam do chirurga gdyż, do ortpedy nie było szans w tym roku na kase chorych. Chirurg założyl mi szynę i poruszałam się o kulach z szyną przez 2,5 tygodnia. Dostałam skierowanie na rehabilitacje na która aktualnie uczeęszczam od 19-do 2 lipca. Dzisiaj konczy mi się chorobowe. Czy mogę prosić lekarza aby dał mi chorobowe na te 2 dni ostatnie rehabilitacji (tj. 1 i 2 lipca)? Wolalabym pojsc juz do pracy, gdyż boję się ZUSU zeby nie zabrali mi wyplaty, bo uznają ze symulowalam np. Moja praca jest stojaca przez 8 h, boję sie ze to ścięgno bedzie mnie bolalo i nie wystoje tyle. Czy mam prawo prosic lekarza aby wypisal mi zaświadczenie o tym aby pracodwaca zapewnil mi chociaz z 3 godziny siedzace przez jakis okres czasu dopoki ta noga do konca sie nie zagoi? Nie znam swoich praw dlatego bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.. Również proszę mi napisać jak się ma stluczone sciegno do odszkodowania? Ile pracodawca powieniem mi wyplacic? Oznajmniam tylko ze niestety nie mialam obuwia ochronnego gdyż go nie dostalam.. Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...