Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

złamanie stawu skokowego


wojti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. 10 marca zlamalem noge wstawie skokowym,

rozpoznanie- uszkodzenie kostki bocznej z uszkodzeniem więzazrostu strzalkowo-piszczelowego i zwichnięciem stawu skokowo-goleniowego prawego.

zastosowane leczenie - operacyjne-repozycja zlamania kostki bocznej ze stabilizacja więzozrostu strzalkowo-piszczelowego prawego podudzia. unieruchomienie w gipsie stopowo-podudziowym.

 

25 kwietnia wykrecili mi jedna srube. w nodze pozostala blacha i 4 sruby.ukonczylem rehabilitacje . 10 czerwca zakonczylem leczenie i powrocilem do pracy.

 

mam takie pytanko - chcialbym zlozyc wniosek do PZU o odszkodowanie a slyszalem ze PZU dzwoni z oferta odszkodowania i jezeli sie ktos niezgadza to kieruja go na komisje(nie wiem czy to prawda). w pracy mam ubezpieczenie grupowe bodajze 51 zl. miesiecznie.

czy moglby mi ktos powiedzie jakiej kwoty w przyblizeniu moglbym sie spodziewac za taki uraz oraz czy sie na nia zgadzac czy stawc na komisji.

 

prosze o odpowiedz i z gory przepraszam bo to chyba nie odpowiedni dzial na takie pytania.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W sierpniu złąmałem staw skokowy z podwichnieciem, w związku z czym na pół roku wstawiono mi 5 śrób i płytke. Mimo, ze jestem juz po rechabilitacji nadal odczuwam dyskomfort i noga nie jest juz tak sprawna jak wcześniej.

 

W związku z tym mam pytanie, wypadek zdazył sie w wakacjie, jestem ubezpieczony na uczelni (NNW) i dalej jestem wpisany do ksiązeczki rodzinnej ojca - czy moge sie starac o odszkodowanie z obu tych zródeł i czy wogóle moge ? Następne pytanie to ilu procent mogę sie spodzieac po takim złamaniu - na moje oko to dość powazne było.

 

Z góry dziekuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba z uczelni postarać się o numer polisy NW , oraz o warunki tego ubezpieczenia, tzn. na jakich zasadach jest ubezpieczenie, jaka suma ubezpieczenia i w którym TU

Składasz wniosek wraz z dokumentacją medyczną.

Co do "wpisu do książeczki ojca" to z tego tytułu należy ci się tylko bezpłatna opieka lekarska a nie odszkodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
wojti wrote:
witam. 10 marca zlamalem noge wstawie skokowym,
rozpoznanie- uszkodzenie kostki bocznej z uszkodzeniem więzazrostu strzalkowo-piszczelowego i zwichnięciem stawu skokowo-goleniowego prawego.
zastosowane leczenie - operacyjne-repozycja zlamania kostki bocznej ze stabilizacja więzozrostu strzalkowo-piszczelowego prawego podudzia. unieruchomienie w gipsie stopowo-podudziowym.

25 kwietnia wykrecili mi jedna srube. w nodze pozostala blacha i 4 sruby.ukonczylem rehabilitacje . 10 czerwca zakonczylem leczenie i powrocilem do pracy.

mam takie pytanko - chcialbym zlozyc wniosek do PZU o odszkodowanie a slyszalem ze PZU dzwoni z oferta odszkodowania i jezeli sie ktos niezgadza to kieruja go na komisje(nie wiem czy to prawda). w pracy mam ubezpieczenie grupowe bodajze 51 zl. miesiecznie.
czy moglby mi ktos powiedzie jakiej kwoty w przyblizeniu moglbym sie spodziewac za taki uraz oraz czy sie na nia zgadzac czy stawc na komisji.

prosze o odpowiedz i z gory przepraszam bo to chyba nie odpowiedni dzial na takie pytania.pozdrawiam.
Nie można podać nawet w przybliżeniu kwoty, bo nie wiadomo w jakim wariancie ma Pan ubezpieczenie i jaki jest sposób ustalania świadczenia. Do tego dochodzi jeszcze ustalenia trwałego uszczerbku co jest ocenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...