Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

poslizgniecie


enya83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek (tj. 22.07.2013) wychodząc z pracy ok. godz. 23.20 poślizgnełam się na mokrej podłodze, w skutek czego wypadła mi rzepka z kolana. Plama wody była po maszynie czyszczącej, którą wraz z koleżanką minełyśmy w drzwiach. Przy maszynie były 3 osoby z ekipy sprzątającej. Obiekt sprząta firma zewnętrzna. Od razu przybiegli prawie wszyscy pracownicy, którzy wtedy jeszcze byli w pracy. Manager nie spisał jednak raportu, ponieważ nie mógł znaleść odpowiedniej książki. Ale obiecał, że raport będzie spisany. Ponieważ ból był straszny, po nieprzespanej nocy, rano poszłam do mojego GP, który od razu skierował mnie do szpitala na prześwietlenie. W szpitalu po dokładnym zbadaniu stwierdzono, że prześwietlenie nie będzie konieczne. Noga została jednak usztywniona specjalną szyna (tzw. brace) i zostałam umówiona na wizytę u ortopedy na poniedziałek rano.

W tej chwili ledwo się poruszam, za pomocą kul. Noga wciąz strasznie boli, pomimo brania srodków przeciwbólowych, które zalecili mi lekarze ze szpitala.

Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? czy powinnam to gdzieś zgłosić? czy należy mi sie jakieś odszkodowanie z tego zdarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...