Jump to content
Forum Odszkodowania

Porównywarki -korzystacie?


intro
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

 

brezi wrote:

Takie narzędzie często mogą wprowadzać w błąd. Poza tym nie można w ten sposób szczegółowo przeanalizować zapisów umowy.

W przypadku OC nie ma potrzeby poznawania zapisów umowy ponieważ każdy ubezpieczyciel musi oferować to samo. Wynika to z zapisów ustawy. Także jeśli porównywarka internetowa znajdzie najtańszą ofertę możesz śmiało wykupić tam ubezpieczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Raffał wrote:

No mi też właśnie w Cuk proponowali pakiet, muszę to przemyśleć jeszcze.

I bardzo dobrze. Bardzo często pakiet pomimo na pierwszy rzut oka wysokiej opłacalności, w przypadku szkody okazuje się tragicznym wyborem (wynika to z faktu, że często tanie OC, łączy się ze słabym ubezpieczeniem majątkowym). Jeśli wybieracie ubezpieczenia w pakiecie z mieszkaniem, przeanalizujcie dokładnie umowę ubezpieczenia mieszkania, ponieważ tam może być wiele nieciekawych zapisów (niska suma ubezpieczenia, dużo wyłączeń odpowiedzialności itp)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Raffał wrote:

No mi też właśnie w Cuk proponowali pakiet, muszę to przemyśleć jeszcze.

Przede wszystkim zobacz czego potrzebujesz.My wcześniej wynajmowaliśmy mieszkanie, więc właściciel je ubezpieczał.Po śmierci babci odziedziczyliśmy 2-pokojowe mieszkanie w bloku i bałam się nie mieć ubezpieczenia.W pionie były już zalania, sąsiadów z dołu okradziono. Taka okolica niestety. Najważniejsze dobrze czytaj umowę, ja czytałam 2 razy :) ale teraz śpię spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Rynek ubezpieczeń OC jest, zwłaszcza w ostatnim czasie, bardzo dynamiczny. Ceny ofert potrafią zmieniać się z dnia na dzień, gdyż towarzystwa ubezpieczeniowe solidarnie podnoszą stawki podstawowe i to w zatrważającym tempie. Owe podwyżki są następstwem m.in. słabej kondycji finansowej ubezpieczycieli, wprowadzenia wytycznych Komisji Nadzoru Finansowego w zeszłym roku oraz uchwalenie podatku bankowego w lutym bieżącego roku. Najłatwiejszym sposobem na znalezienie aktualnie najlepszej oferty jest sprawdzenie cen za pośrednictwem porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...