Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Porównywarki -korzystacie?


intro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

brezi wrote:

Takie narzędzie często mogą wprowadzać w błąd. Poza tym nie można w ten sposób szczegółowo przeanalizować zapisów umowy.

W przypadku OC nie ma potrzeby poznawania zapisów umowy ponieważ każdy ubezpieczyciel musi oferować to samo. Wynika to z zapisów ustawy. Także jeśli porównywarka internetowa znajdzie najtańszą ofertę możesz śmiało wykupić tam ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Raffał wrote:

No mi też właśnie w Cuk proponowali pakiet, muszę to przemyśleć jeszcze.

I bardzo dobrze. Bardzo często pakiet pomimo na pierwszy rzut oka wysokiej opłacalności, w przypadku szkody okazuje się tragicznym wyborem (wynika to z faktu, że często tanie OC, łączy się ze słabym ubezpieczeniem majątkowym). Jeśli wybieracie ubezpieczenia w pakiecie z mieszkaniem, przeanalizujcie dokładnie umowę ubezpieczenia mieszkania, ponieważ tam może być wiele nieciekawych zapisów (niska suma ubezpieczenia, dużo wyłączeń odpowiedzialności itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Raffał wrote:

No mi też właśnie w Cuk proponowali pakiet, muszę to przemyśleć jeszcze.

Przede wszystkim zobacz czego potrzebujesz.My wcześniej wynajmowaliśmy mieszkanie, więc właściciel je ubezpieczał.Po śmierci babci odziedziczyliśmy 2-pokojowe mieszkanie w bloku i bałam się nie mieć ubezpieczenia.W pionie były już zalania, sąsiadów z dołu okradziono. Taka okolica niestety. Najważniejsze dobrze czytaj umowę, ja czytałam 2 razy :) ale teraz śpię spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Rynek ubezpieczeń OC jest, zwłaszcza w ostatnim czasie, bardzo dynamiczny. Ceny ofert potrafią zmieniać się z dnia na dzień, gdyż towarzystwa ubezpieczeniowe solidarnie podnoszą stawki podstawowe i to w zatrważającym tempie. Owe podwyżki są następstwem m.in. słabej kondycji finansowej ubezpieczycieli, wprowadzenia wytycznych Komisji Nadzoru Finansowego w zeszłym roku oraz uchwalenie podatku bankowego w lutym bieżącego roku. Najłatwiejszym sposobem na znalezienie aktualnie najlepszej oferty jest sprawdzenie cen za pośrednictwem porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...