Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

stłuczka, uszczerbek na zdrowiu.


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wczoraj podczas godziny nauki jazdy, prowadząc samochód, doszło do stłuczki, nie z mojej winy.

oczywiście miałam zapięte pasy, jednak mimo tego odskoczyłam gwałtownie do przodu i w wyniku tego bolał mnie kark i głowa.

Instruktor przystąpił do spisania umowy, przy czym nie musiałam być, a ja postanowiłam nie czekać i od razu udałam się do szpitala, w celu zbadania.

stwierdzono uraz skrętu kręgosłupa, noszenie kołnierza i zwolnienie do dwóch tygodni w pracy, nie wspominając oczywiście o przepisanych lekach.

instruktor jak dotąd pytał tylko o stan mojego zdrowia i o to jak się czuję, ani słowa o odszkodowaniu.

stąd moje pytanie.. czy starać się? i jakie podjąć kolejne kroki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sama instruktor do Twojego odszkodowania nic nie ma a jeżeli sam odniósł obrażenia to i on może starać się o odszkodowanie.

Proponuję kontakt e-mailowy, postaram się doradzić i pomóc. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
booojk wrote:
witam,
wczoraj podczas godziny nauki jazdy, prowadząc samochód, doszło do stłuczki, nie z mojej winy.
oczywiście miałam zapięte pasy, jednak mimo tego odskoczyłam gwałtownie do przodu i w wyniku tego bolał mnie kark i głowa.
Instruktor przystąpił do spisania umowy, przy czym nie musiałam być, a ja postanowiłam nie czekać i od razu udałam się do szpitala, w celu zbadania.
stwierdzono uraz skrętu kręgosłupa, noszenie kołnierza i zwolnienie do dwóch tygodni w pracy, nie wspominając oczywiście o przepisanych lekach.
instruktor jak dotąd pytał tylko o stan mojego zdrowia i o to jak się czuję, ani słowa o odszkodowaniu.
stąd moje pytanie.. czy starać się? i jakie podjąć kolejne kroki?
W opisanym przypadku doszło do powstania obrażeń ciała / rozstroju zdrowia, który uzasadnia wystąpienie z roszczeniami z polisy OC. Może Pan dochodzić:
- zadośćuczynienia za krzywdę
- odszkodowania za poniesiona straty (koszty leczenia, przejazdów itp.)
- odszkodowania za utracone korzyści (utracony dochód w okresie zwolnienia).

W przypadku pytań proszę pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

jestem osobą ,która może pani pomóc w uzyskaniu odszkodowania.Pracuję dla firmy DRB,która w profesjonalny sposób zajmie się całą sprawą.Mogę umówić panią z naszym przedstawicielę,który przekaże wszystkie informacje dotyczące pani sprawy.Mój tel 606909644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...