Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

lekarz biegły sądowy a odszkodowanie z zus


aina10111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój wypadek w pracy miał miejsce 22.12.2011 r, czyli już prawie 2 lata temu. Niestety walka z zus trwa do chwili obecnej. Zus odmówił uznania wypadku, jako wypadek w pracy, więc odwołałam się do sądu (lipiec 2012). Na pierwszej rozprawia (luty 2013)wysłuchano mnie, na drugiej (kwiecień 2013) powołanych przeze mnie świadków. Być może sprawa zostałaby zakończona jednak poradzono mi bym od razu wnioskowała o badanie przez lekarza orzecznika sądowego. do tej pory (sierpień 2013) nie został mi wyznaczony termin badania, tłumacząc się niewielką liczbą chętnych lekarzy orzeczników do pracy. Moje pytanie jest następujące: jak w takim przypadku określić uszczerbek na zdrowiu, (przecież długotrwały to trwający ponad 6 miesięcy ). W moim przypadku od wypadku w grudniu minie 2 lata, jeszcze w tym roku w lipcu przechodziłam kolejną rehabilitację po artroskopii barku (która miała miejsce 8 miesięcy po wypadku). Czy jeśli lekarz biegły sądowy badając mnie 2 lata po wypadku stwierdzi brak uszczerbku na zdrowiu w chwili obecnej to należy mi się odszkodowanie za długotrwały uszczerbek na zdrowiu? Poradźcie jak przygotować się na to spotkanie z lekarzem biegłym sądowym. (niestety ręka do tej pory nie jest do końca sprawna )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...