Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Niskie odszkodowanie przy złamanych 2 kręgach


yaboll1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opiszę teraz problem mojego taty ktory to po powrocie z pracy(Huty) podczas wykonywania pracy na gospodarstwie , doznał upadku na skutek ktorego miał złamane 2 kręgi , Na drugi dzien udaliśmy się do szpitala na izbę przyjęć do szpitala w Ostrowcu Św w ktorym to lekarz po zrobieniu podstawowych badan odesłał mojego tatę do domu z ketonalem :(, Po nie przespanych nocach z bólu na ktory nie pomagały leki udaliśmy się do ortopedy prywatnie , ten po przejrzeniu zdj RTG kręgosłupa wysłał nas do neurologa gdyż stwierdził że tata ma bardzo zniszony kręgosłup i zalecił mu zastrzyki na rwę barkową , Pani neurolog do ktorej dostalismy się zleciła rezonans kręgosłupa w trybie pilnym i podczas tego badania wyszło na jaw że tata ma 2 pęknięt kręgi przez niedopatrzenie lekarzy człowiek męczył się przez miesiąc myślać że to rwa , Po miesiącu od wypadku została postawiona dobra diagnoza tata dostał gorset w ktorym chodził od maja do połowy sierpnia, Gdy lekarz zakonczył leczenie tata udał się do Pzu po odszkodowani ci przyznali mu 2600zł po 35latach pracy :( co jest dla mnie ogromnie śmieszna sumą ,

I teraz mam pytanie czy jest możliwośc odwołania się od tej kwoty , oraz czy była by możliwość odszkodowania od szpitala za zle postawioną diagnoze Proszę o odpowiedz z góry pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dziś byłem wzusie po odszkodowanie,przyznali Mi 7 procent uszczerbku na zdrowiu za skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa+złamany trzon kręgu th3,th4+obniżenie blaszki l3,l4+złamany krąg lędźwiowy.Powiedziałem pani doktor ,że to żarty,ale ona stwierdziła ,że jakbym był na wózku inwalickim to bym dostał 10 procent .Mam rachunki na kołnierz, gorset i proszki,ale ich to nie interesowało. Wezme firme odszkodowawczą i wtedy może coś z tym zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...