Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek przy pracy-ucięty palec


DANY1010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.powiem szczerze że sie już pogubiłam.W maju tego roku miałam wypadek w pracy,uciełam sobie na krajalnicy do mięsa palec wskazujący prawej ręki wraz z większą częścią płytki paznokcia.Byłam na zwolnieniu lekarskim do 4 sierpnia otrzymywałam 100procent pensji,ale do dzisiaj nie mam kserokopii protokołu z wypadku.Pamiętam że w pierwszym tygodniu od wypadku pan od BHP go sporzadził i nic do dzisiaj nie otrzymałam.Nie wiem jak to wygląda z punktu prawnego,9 sierpnia doniosłam do zakładu zaświadczenie N9 o zakończonym leczeniu bo tak chciał BHPowiec.Posiadam też ubezpieczenie grupowe na życie i dodam że mam umowe od 22.02 i na 3lata.Ale ubezpieczenie grupowe jest od 1.03.2013.Lecz nie wiem co mam teraz zrobić,gdzie skierować pierwsze kroki by uzyskać jakieś odszkodowanie.Prosze pomóżcie by to ruszyło do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie otrzymałam do dziś żadnego protokołu z wypadku a leczenie juz zakończyłam 4.08.2013. Z datą 8.08.2013 otrzymałam od lekarza zaświadczenie N9 i przekazałam je do BHP'owca od 5.08.2013 wróciła do pracy , nie ukrywam że miała strach w oczach obsługując znów tą maszynę. Zaznaczam , że nie miałam żadnego przeszkolenia zanim zaczęłam pracować. A o jakie elementy chodzi dokładnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.po kilku telefonach,przyjechał BHPowiec dał mi protokół z wypadku ale z data majową tak jak go sporządził w kilka dni po wypadku,wtedy też go podpisałam,a dopiero teraz mi go dano.Powiedział że teraz złoży do ZUS o ustalenie uszczerbku na zdrowiU.Sama jestem ciekawa co z tego wszystkiego wyniknie,Czas pokaże.Za wszystkie porady bardzo dziękuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...