Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek w pracy -maszyna do ubijania kotletów połamała palce


wojtek1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 2012r. moja żona uległa wypadkowi w pracy ,maszyna do ubijania kotletów (PIP po kontroli stwierdził brak części osłon) pochwyciła dłoń żony pomiędzy wałki w wyniku czego doznała wieloodłamowych złamań palców III,IV i V ,mnogie rany otwarte,miażdżone.Do dnia dzisiejszego występuje brak czucia w palcu IV,brak funkcji w stawach III,IV tzn w jednym palcu nie ma czucia, a zginanie i uchwyt jest upośledzony.Moje pytanie jest takie..jakiego realnego odszkodowania możemy się domagać od byłego pracodawcy żony? dodam jeszcze,że żona wymaga zabiegu neurochirurgicznego(który nie wiadomo czy przyniesie skutek).Proszę o pomoc z Góry Dziękuje! Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie umiem Panu odpowiedzieć na pytanie jakiego odszkodowania mogą się Państwo spodziewać, lecz mogę zapewnić że postaramy się wywalczyć je dla Pana w jak najwyższej postaci. Po Tym wypadku powinna być zrobiona notataka BHP'owca jeżeli takeigo czegoś nie było to będziemy zmuszać firmę do wystawienia takiej notatki, lecz zapewniamy iż zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów za leki (potwierdzony paragonami lub fakturami) na 100 % wywalczymy.

Możemy zaoferować Panu darmową wycene sprawy.

Wystarczy Się do nas odezwać !

Email w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...