Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Porażenie nerwu strzałkowego


Seba8700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Na truskawkach 22 czerwca doznałem porażenia nerwu strzałkowego . Poszedłem do szpitala na 10 dni . Wyszedłem i przez kolejne 2 miesiące ćwiczyłem w domu . Następnie złożyłem wniosek o odszkodowanie . Ale przyszło mi pismo odmowne . Chodzę do 3 gim i mam ubezpieczenie PZU szkolne 33zł jednorazowo na cały rok . Na stronie PZU istnieje taki opis : Wariant ubezpieczenia oparty jest na tzw. systemie świadczeń stałych,

wypłacanych na podstawie tabel trwałego uszczerbku na zdrowiu i zawartych

w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (wariant II):

świadczenie wypłacane jest za sam fakt zaistnienia zdarzenia,

bez kłopotliwego wzywania na komisje lekarskie. I z tabeli wyczytałem to : Porażenie lub niedowład co najmniej dwóch kończyn poniżej 3 stopnia w skali Lovette'a - 100% . Wyszedłem ze szpitala nie ruszając prawie stopą . Lekarze mówili że to całkowite porażenie , nie robiąc badań . Więc moje pytanie brzmi : Czy należy mi się to odszkodowanie ? Mam się odwoływać ? Jak tak to w jaki sposób . I jedno zdanie zwróciło moją uwagę w pismie od PZU : Z dokumentacji medycznej wynika iż powyższe zdarzenie nie było następstwem nieszczęśliwego zdarzenia lecz stanem chorobowym , wobec powyższego wypłata świadczenia nie należy się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...