Jump to content
Forum Odszkodowania

Kiedy należy złożyć dokumenty do ubezpieczyciela?

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie odnośnie uzyskania odszkodowania po wypadku samochodowym, którego sprawca był mój tata.

W wyniku zjechania z pasa drogowego ,auto wpadło na pień wycietego drzewa i zostało wyrzucone na pole. Na skutek tego zdarzenie moja mama doznała urazu kręgosłupa, pęknięcie kręgów w odcinku ledzwiowym. Karetka zawiozła mamę do szpitala. Przebywała tam przez tydzień i została wypisana w gorsecie umożliwiającym wstawanie i przemieszczanie sie tylko po mieszkaniu.gorset jest zalecany na ok. 6 tygodni.pierwsze dwa tygodnie wiązały sie z moja pomocą przy funkcjonowaniu mamy: higiena, zakupy , zastrzyki przeciwbólowe itp

Kiedy należy złożyć dokumenty dokumenty i do kogo?

Czy sama jestem w stanie uzyskać odszkodowanie , czy warto skorzystać z firm oferujących pomoc?

Ubezpieczycielem jest PZU

Czy znacie Państwo firmę , która stawia na pierwszym miejscu pomoc dla klienta , anie własny zysk?

Zastanawiam sie jakie podjąć kroki i która z firm pomagających w uzyskaniu odszkodowania jest godna polecenia .

Prosze o podpowiedź, będę wdzięczna za info.

• 2 weeks later...