Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Skąd brać informacje?


marekslask
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciągle sporo spraw jeśli chodzi o AC i OC i związane z nimi spory z ubezpieczycielami. Trochę się orientuje już w temacie, ale czasem potrzebna jest mi pomoc. Szczególnie jeśli chodzi o znalezienie przepisów na jakie powołują się w pismach ubezpieczyciele i wzory pism. Nie chce non stop pisać na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ubezpieczycielami najlepiej radzą sobie firmy zajmujące się wyciąganiem odszkodowań (oczywiście trzeba dobrze poszukać i znaleźć profesjonalistów, bo partaczy i naciągaczy w tej branży nie brakuje), ewentualnie prawnicy specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym. Często można uzyskać poradę za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś Finansologu, partaczy jest od groma! I naciągaczy. Już na takie opcje wydałem sporo pieniędzy.. U prawnika, jeśli idę z konkretnym przypadkiem, ciężko uzyskać poradę za darmo..;/ Mam już trochę wiedzy, bo muszę mieć, więc może jakieś takie systemy. Coś więcej może o nich? To jest płatne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekslask wrote:
U prawnika, jeśli idę z konkretnym przypadkiem, ciężko uzyskać poradę za darmo..;/
Niestety profesjonalne porady kosztują i jeśli chcesz mieć pewność musisz z takich skorzystać :)
marekslask wrote:
Mam już trochę wiedzy, bo muszę mieć, więc może jakieś takie systemy. Coś więcej może o nich? To jest płatne?
Jakie systemy masz na myśli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

laila67 wrote:

Jak najbardziej! sipy gromadzą akty prawne z różnych dziedzin, orzecznictwo, co zapewne pomoże Ci znaleźć rozwiązania niektórych spraw. Warto spróbować, czasami do prostszych rzeczy można dojść samemu.

Nie pomyślałem o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

marekslask wrote:

Trochę tam wiem z praktyki, grzebania, dłubania. To coś tam można w takim razie. To jest darmowe, płatne, jak to jest?

W przypadku xxxx część zbioru jest darmowa (trzeba się zarejestrować), pozostałe elementy są płatne (już nie pamiętam jakie to są stawki). Z tego co widzę to można teraz zarejestrować się i mieć pełny dostęp za darmo przez 7 dni, a później przechodzi na ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu spraw skontaktuj się - w ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii mam dostęp do wszystkich przepisów prawnych, najnowszych orzeczeń sądowych, itp. Chętnie też nawiążę współpracę i pomogę w zakresie prowadzonych spraw - myślę, że z obopólną korzyścią - gdyż specjalizuję się tylko w temacie ubezpieczeń dpdo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...