KarolK Posted October 9, 2013 Share Posted October 9, 2013 Witam,Miałem pecha i na wąskiej drodze, mijając sie z ciężarówką wpadłem w dziurę. Uszkodziłem felgę i oponę, przyjechał assistance, zmienili koło, potem sie okazało że obie felgi i dwie opony (przód i tył) są zniszczone - wymagają wymiany.Zwróciłem się do zarządcy drogi, a on przekazał moje pisma i ewidencje wydatków do wykonawcy robót drogowych, które rzekomo tam były prowadzone. Ci zaś piszą, że nie ponoszą winy, bo droga była w remoncie.Czy mam jakiekolwiek szanse na wyegzekwowanie zwrotu kosztów, jakie poniosłem ? Do kogo kierować roszczenia, na powrót do zarządcy drogi, czy juz do wykonawcy naprawy ?Bedę wdzięczny za poradę. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now