Jump to content
Forum Odszkodowania

Dziura w drodze, uszkodzenie kół, zarządca kieruje mnie do f-y. remont


Recommended Posts

Witam,

Miałem pecha i na wąskiej drodze, mijając sie z ciężarówką wpadłem w dziurę. Uszkodziłem felgę i oponę, przyjechał assistance, zmienili koło, potem sie okazało że obie felgi i dwie opony (przód i tył) są zniszczone - wymagają wymiany.

Zwróciłem się do zarządcy drogi, a on przekazał moje pisma i ewidencje wydatków do wykonawcy robót drogowych, które rzekomo tam były prowadzone. Ci zaś piszą, że nie ponoszą winy, bo droga była w remoncie.

Czy mam jakiekolwiek szanse na wyegzekwowanie zwrotu kosztów, jakie poniosłem ? Do kogo kierować roszczenia, na powrót do zarządcy drogi, czy juz do wykonawcy naprawy ?

Bedę wdzięczny za poradę.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...