Gorna Posted December 8, 2013 Share Posted December 8, 2013 Witam mam pewien problem,a mianowicie miałam kolizję drogową,ale nie wiem czy jestem winna. Jadąc drogą dwukierunkową dojeżdżałam do skrzyżowania rozwidlającego się. Po mojej prawej stronie było zaparkowanych kilka samochodów wymijałam je. Z naprzeciwka wyjechał samochód kilka metrów przed skrzyżowaniem. zjechałam na prawo. niestety blisko skrzyżowania był zaparkowany inny samochód. nie miałam gdzie się schować i uderzyłam w róg tylnego zderzaka. Jezdnia była oblodzona nie miałam szans na hamowanie. Nie jestem pewna też tego czy stojące auto zachowało odpowiednią odległość od skrzyżowania. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now