Jump to content
Forum Odszkodowania

Skręcenie kolana w pracy - 0% z orzeczenia


Bax
 Share

Recommended Posts

Witam. Doznałem skręcenia kolana w czasie wykonywania pracy. Około dziesięć lat temu miałem przeprowadzoną rekonstrukcję wiązadła krzyżowego przedniego i pobocznego. W listopadzie 2013 roku doznałem skręcenia kolana podczas wykonywania pracy. Od razu udałem się do szpitala gdzie lekarz dyżurujący wydał skierowanie do specjalisty Ortopedy. Ortopeda od razu chciał mnie wpakowac w gips ale ze względu na fakt iz posiadam ortezę stawu kolanowego z regulowanym kątem zgiecia zalecił mi ta ortezę. Przez trzy tygodnie męczyłem się z tym. Po zakończonym leczeniu sporzadzono u mnie w pracy protokół powypadkowy wraz z oględzinami miejsca zdarzenia i wszystko było cacy. Wczoraj byłem na komisji lekarskiej w MSW do orzekania % uszczerbku na zdrowiu no i oczywiście uznano 0 % uszczerbku jak to Oni uwielbiają . Czy możecie doradzić czy jest sens się odwoływać i jakie mogą byc tego skutki ( np: czy moga orzec moją niezdolnośc do słuzby? Dodam ,że pracuję w Policji od ponad roku a nigdy od czasu rekonstrukcji wiązadeł nie miałem problemów z kolanem. Proszę o fachową poradę i z góry dzięki za każde słowo porady.
Link to comment
Share on other sites

Przy uszczerbku niestety też patrzą na rokowania wiem że to bez sensu że mogli by choć czasowe orzeczenie wystawić ale dopuki nie przyniesiesz nogi pod pachą to niestety : /
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Skontaktuj się z Kancelarią Odszkodowawczą Cito Kraków. Pracuje tam grupa specjalistów, którzy udzielą Ci fachowej porady i krok po kroku pokierują jak dochodzić odszkodowania powypadkowego i za uszczerbek na zdrowiu. Specjaliści z kancelarii pomagają również w zakresie odszkodowań komunikacyjnych, powypadkowych samochodowych i typowo wypadków w pracy. Polecam !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...