inkanaju Posted November 18, 2013 Share Posted November 18, 2013 witam serdecznie proszę o pomoc i opinie jak sobie poradzić .mam uszkodzony pojazd z winy innegro kierowcy z oc miałem z hestii 2 opinie za 1 razem rzeczoznawca wyliczył szkodę na kwote prawie 3000 zł a za 2 doszło jeszcze wykryte dodaktowe uszkodzenie i jak to stwierdzono naprawa jest nieuzasadniona i dostałem pismo ze wartość pojazdu to prawie 10 000 zł ale wartość wraku to 9000 zł więc mogą mi wypłacić 1000 zł chciałbym uzyskać od towarzystwa prawie 100% wartość pojazdu i naprawić go we własnym zakresie do tej kwoty . jak zatem zredagować pismo z odmową tej kwoty zaproponowaną przez ubezpieczyciela tak aby uzyskac odszkodowanie w większej kwocie niż ta zaproponowana za 1 razem ???? Link to comment Share on other sites More sharing options...
szymoneuco Posted November 19, 2013 Share Posted November 19, 2013 Witam serdecznieZapraszam do skontaktowania się ze mną mailowo.Pozdrawim Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now