Jump to content
Forum Odszkodowania

jak odzyskać odszkodowanie jeśli toważystwo za 2 razem uznało szkodę..


inkanaju
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie proszę o pomoc i opinie jak sobie poradzić .mam uszkodzony pojazd z winy innegro kierowcy z oc miałem z hestii 2 opinie za 1 razem rzeczoznawca wyliczył szkodę na kwote prawie 3000 zł a za 2 doszło jeszcze wykryte dodaktowe uszkodzenie i jak to stwierdzono naprawa jest nieuzasadniona i dostałem pismo ze wartość pojazdu to prawie 10 000 zł ale wartość wraku to 9000 zł więc mogą mi wypłacić 1000 zł

 

chciałbym uzyskać od towarzystwa prawie 100% wartość pojazdu i naprawić go we własnym zakresie do tej kwoty .

 

jak zatem zredagować pismo z odmową tej kwoty zaproponowaną przez ubezpieczyciela tak aby uzyskac odszkodowanie w większej kwocie niż ta zaproponowana za 1 razem ????

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...