Jump to content
Forum Odszkodowania

Opłata za parking po wypłaceniu odszkodowania


pawelb
 Share

Recommended Posts

Witam,

25.08.2013 roku miałem kolizję, nie z mojej winy. samochód został doszczętnie rozwalony, uznano szkodę całkowitą. Odszkodowanie wypłacono w ciągu 30 dni, natomiast na parkingu jest do dnia dzisiejszego. Wszystko to było spowodowane tym, że nie mam warunków do trzymania tego samochodu (mieszkam w bloku, więc za taki wrak z pewnością policja wreczyła by mi mandat). Prawdopodobnie jutro samochód, a raczej jego wrak zostanie sprzedany. Czy w takim przypadku firma winowajcy powinna dopłacić za parking do momentu sprzedaży?

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Ubezpieczalnia zapłaci prawdopodobnie za ok. 5-7 dni postoju na parkingu uznając, że to jest wystarczający czas na sprzedaż wraku.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

brzydka wrote:

mam pytanie czy twoje auto jest z roku 2000 ?jesli tak to firma w ktorej pracuje moze uzyskac wyzsze odszkodowanie niz zaplacilo TU.TUnapewno zanizylo wysokosc odszkodowania nawet o 50 % jesli bys byl zainteresowany ta sprawa podaj mi swoj numer tel badz meila a ja ci wszystko wytlumacze warunek auto 2000 rok i mlodsze

Jestem zainteresowany tym tematem - 667542080.

Link to comment
Share on other sites

firma może zapłacić za okres dłuższy niż do dnia wypłaty odszkodowania. w świetle ostatnich orzeczeń sądowych masz szansę na uzyskanie większej kwoty. proponuje jednak skorzystać z usług profesjonalnej firmy. również sprawdź czy odszkodowanie, które zostało Ci wypłacone wyliczono poprawnie. w razie pytań zapraszam do kontaktu na e-maila - pomogę.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...