Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek śmiertelny w Dani


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mój szwagier zginął w wypadku samochodowym w 2011r w dani,mieszkał z żoną oraz synem ok 2 lata,pracował legalnie 22 miesiące w duńskiej firmie i chciałbym zapytać czy moja siostra mogłaby liczyć na odszkodowanie po mężu? Siostra pracowała dorywczo a syn chodził tam do szkoły,mieli meldunek itd.Siostra po śmierci męża wróciła do polski.Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Kolegę. Siostra załatwia rentę dla syna ale dostała negatywną odpowiedz z zusu natomiast odszkodowaniem które miała dostać w dani zaproponował zająć się ich wspólny kolega duńczyk,niby coś tam załatwił i przywoził jej co jakiś czas jakieś pieniądze w sumie ok 20 000zł,do tego czasu nie przywiózł żadnych dokumentów,żadnych powtarzam tylko kartę do bankomatu na którą rzekomo miało wpłynąć odszkodowanie ale po próbie włożenia jej do bankomatu już tam została. po wielu prośbach o dostarczenie dokumentów przestał odbierać telefon dlatego siostra ma podejrzenia że została przez niego oszukana,a chciałbym dodać że kazał jej zaraz po śmierci podpisać sie na dole czystych 2 kartek oraz poprosił ją o duński dowód i zapewniał że wszystko pomoże jej załatwić.Ten duńczyk ma dziecko z siostrą zmarłego i mieszkają razem w danii i ona także nie pomaga w tej sprawie a jest ona między innymi chrzestną św.pamięci brata syna.Może trzeba to gdzieś zgłosić bo jak państwo widzicie trochę to śmierdzi.Dziękuję za pomoc.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra rozważa też zgłoszenie tego na policję bo jeśli będzie miała jakieś kłopoty przez jego nieznane posunięcia związane z tą sprawą to trzeba to chociażby zgłosić na policję że taka sytuacja miała miejsce,może tego duńczyka wezwą na jakieś przesłuchanie albo skierują tą sprawę do wyjaśnienia na duńską policje. A z Kolegi punktu widzenia jakby kolega to próbował załatwić? może siostra powinna jechać do dani z tłumaczem,znależć duńczyka poprosić go o wszystkie dokumenty oraz dowód,sprawdzić konto w banku historię operacji itd. Dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrowolnie podpisała kartki ale skoro nie chce oddać żadnych dokumentów to nie ma pewności po co mu były potrzebne czyste kartki z podpisem a jak policja będzie chciała wyjaśnić tą sprawę to może coś ciekawego z tego wyjdzie,czy nie miał jakiejś korzyści z tego itp,a może sama wizyta u pana Borewicza troszkę go wystraszy i będzie chciał coś wyjaśnić bo pomyśli że żarty śię skończyły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie.

Potrzebuje bardzo pilnej pomocy odnośnie wypadku w Danii. Prosze potraktować tą sprawę poważnie.Mam prośbę do agenda czy mógłby na mojego email wysłać nr telefonu to przedstawiłbym cała sprawę. Poprostu nie chcę o tym wszystkim pisać na forum. Czekam z niecierpliwością na wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...