Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Błąd lekarski - tak mi się przynajmiej wydaje


aguska1972
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem z Wrocławia i chciałabym się dowiedzieć czy we Wrocławiu są kompetentne firmy zajmujące się ewentualnymi odszkodowaniami od lekarzy . W jaki sposób się to odbywa itp., itd. Za informację z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zacznę od początku . 18 września ubiegłego roku miałam wypadek w pracy .Zakład pracy wezwał pogotowie. Pan ratownik stwierdził ,że nic mi nie jest ,że noga nie jest złamana i kazał samej mi pójść do karetki ,z karetki na SOR też sama dreptałam .Po prawie pięciu godzinach oczekiwania wreszcie się mną zajęto .Pan sanitariusz zawiózł mnie na RTG , i zdjęcie wykazało ,że mam złamane wszystkie pięć kości śródstopia .Przyszedł ortopeda ,założył gips . Powiedział mi żebym zostałą dzień lub dwa ,bo nie mógł ustawić dobrze złamania ponieważ kości się zapadły. Wytłumaczył mi ,że tak się stało dlatego ,że chodziłam na tej połamanej nodze. Opowiedziałam panu doktorowi jaki mądry ratownik po mnie przyjechał i cwaniakował ,że nic mi nie jest. (Wiem ,że tu jest już zaniedbanie ,bo jeśli jest podejrzenie o złamanie pacjent nie powinien chodzić ,noga powinna być unieruchomiona zanim pojedzie się do szpitala) Zostałam w tym szpitalu ,po tygodniu byłam operowana w wyniku czego miałam druty w 2,3 i 4 kości śródstopia.Po wyjściu ze szpitala trafiłam do przychodni przyszpitalnej i tam też kontynuowałam leczenie . Po sześciu tygodniach ortopeda ,zrobił rtg, stwierdził ,że wszystko idealnie się zrosło ,zdjęli mi gips ,wyciągnęli druty i wtedy zaczeła się moja gehenna.Stopa puchła do wielkości bochenka chleba ,a ból taki jakbym ja dopiero połamała. Poszłam do lekarza rejonowego i poprosiłam o skierowanie do ortopedy w celu skonsultowania moich obaw . I co się okazało ,że pod koniec stycznia moja noga nie miała kompletnego zrostu właśnie w tych kościach których miałam druty .Także tamten ortopeda usunął mi druty i gips z nogi która nie była zrośnieta . Tmten tęz ortopeda w lutym powiedział mi ,że dla niego pomimo braku zrostu kości to jestem już zdrowa .

Czy to jest zaniedbanie ,bo według mnie tak .Noga do dziś mnie boli ,boli 24 h na dobę,utykam na nią puchnie jak trochę pochodzę.DDlatego chciałabym się dowiedzieć czy ten skutnięty pan doktorek może ponieść tego jakięs konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak we Wrocku ale znam świetnych fachowców z Krakowa. Wiem, że podchodzą do sprawy na prawdę rzetelnie i mają specjalizację doktorską, mają na swoim koncie wiele publikacji o błędach lekarzy, nie mogę wrzucić linka bo jestem nowy ale zachęcam do poszukania w google na frazę wokanda medyczno prawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Trzeba udowodnić, że to błąd lekarski. Czyli komisja musi stwierdzić że przez to, że stąpała pani na połamanej nodze za sugestią ratownika a ortopeda spieprzył sprawę. To są zwykle trudne sprawy, bo lekarze to klika. Na pewno potrzebna będzie pomoc kancelarii odszkodowawczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, serdecznie zapraszam na kancelariawinnicki.pl. Nasz zespół składa się z doświadczonych i dynamicznych prawników, radców prawnych wywodzących się ze środowiska Uniwersytetu Warszawskiego. Działamy na terenie całej Polski dlatego już dziś zapraszam do bezpłatnej konsultacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jeśli w nodze odczuwasz ból i nie możesz normalnie chodzić, to można starać się o odszkodowanie, tym bardziej jeśli wystapiły zaniedbania ze strony lekarza. W takim razie dobrze będzie poszukać solidnego prawnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...