Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zderzenie pojazdu z zwierzęciem leśnym


monis6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o pomoc prawną-ubezpieczeniową; jadąc wbiegł mi jelonek na terenie miasta. Wypadek pozornie wydawałoby się prosty ale... Pojazd uszkodzony ale to jeszcze nic. Nawet nie wiedziałam że jestem w szoku powypadkowym bo po 16 godzinach zaczęłam odczuwać ból dopiero i się zaczęło.. Skręcenie z naderwaniem odcinka szyjnego kołnierz ortopedyczny i pioruński ból także odcinka lędźwiowego. Promieniuje, nudności i trudności z jakąkolwiek czynnością. Zarządca drogi jest ubezpieczony ale na zwierzęta leśne jest wyłączenie. Nadleśnictwo do zwierząt nic nie ma terenie miasta, bo generalnie tu ich nie powinno być. Co robić ? Generalnie odszkodowanie mi się nie należy. Może ktoś miał takie zdarzenie. Pomóżcie. Jestem niezdolna do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jest to zdarzenie tzw. losowe, nadzwyczajne ale losowe i tu z odszkodowaniem oraz zadośćuczynieniem jest problem, ponieważ nikt nie jest zobowiązany do naprawienia szkody. pozostaje tylko AC i indywidualna polisa na życie.

 

Pozdrawiam:

Andrzej Ambrożewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCO wygrało sprawę w sądzie za wypadek z dziką zwierzyną "dzikiem". Także w Pani (monis6) przypadku też nie powinno być większych problemów z pozyskaniem odszkodowania, ewentualnie zawsze może się Pani do nich zgłosić. Powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus wrote:
wygrało sprawę w sądzie za wypadek z dziką zwierzyną "dzikiem". Także w Pani (monis6) przypadku też nie powinno być większych problemów z pozyskaniem odszkodowania, ewentualnie zawsze może się Pani do nich zgłosić. Powodzenia :)
Proszę na pisać głupot jak nie ma Pani pojęcia o odszkodowaniach, a szczególnie tych z udziałem zwierzyny leśnej. Jeśli udowodni Pani że zarządca drogi w MIEŚCIE nie ustawił znaku ostrzegawczego, że przez ulicę miasta mogą przebiegać dzikie zwierzęta i dlatego doszło do wypadku to już dalej ma Pani z górki i to MCO-ś też :)

Wg mnie na odszkodowanie nie ma szans ze względu na lokalizację zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd od razu taki osąd w moją stronę? Zdaję sobie sprawę z tego, że wypadki ze zwierzyną leśną są ciężkie do wygrania, ale w przypadku w/w... (nie będę robić reklamy) udało się wygrać sprawę w sądzie z "dzikiem" w roli głównej. Ta zwierzyna leśna wbiegła pod samochód poszkodowanemu na jednej z dróg wojewódzkich. Także swoją wypowiedź opieram na przypadku z życia o którym słyszałam. Chciałam pomóc poszkodowanej bo chyba po to jest te forum ;) Proszę bez obrazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...