Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

ile dostanie odszkodowania.


Anik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie zlamalam kostkę z zerwanie zwiazadel 27 grudnia 2014. Wiec w tym dniu założyli mi gips myśleli ze gipsem da się wszystko załatwić lecz gips nie pomógł i 8 stycznia 2015 miałam operacje mam 3 śrubki i płytki . i będę miała jeszcze dwa zabiegi jeden za trzy miesiące żeby zdjęli srubki a drugi za jakieś półtora roku na zdjęcie płytek . I ile należy się za to odszkodowania ? Plus do tego pod koniec leczenia z jakis msc lub dwa miesiące rehabilitacji będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nic to Pani beacie nie pomoże, bo ona na odszkodowaniach się nie zna, tylko wkleja numer telefonu :)

 

Skoro ma Pani dwa rodzaje ubezpieczeń to z obydwu może Pani otrzymać świadczenia. Wysokość ich zależy od sumy ubezpieczenia i sposobu liczenia oraz wysokości trwałego uszczerbku na zdrowiu (są również ubezpieczenia ze sztywnym mnożnikiem np. złamanie nogi 10 % bez względu na rodzaj złamania i powikłania). % uszczerbku ustali lekarz w oparciu o tabele która stanowi załącznik do OWU (ogólne warunki ubezpieczenia). WG tabeli ZUS (tabele ubezpieczycieli są zbliżone) uraz stawu skokowego bez zniekształceń oceniony jest pomiędzy 1 - 15 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anik wrote:

Ubezpieczenie prywatne mam 240 a szkolne 40 zł. Eh ale mam nadzieję ze to Nie będzie jakies 1000-1500 zł ?

Rozumiem, że podane kwoty to jest miesięczna wysokość składki? Te kwoty nic nie mówią o wysokości sumy ubezpieczenia, tą może Pani sprawdzić w polisie. Niestety może się okazać, że świadczenie będzie w niższej wysokości niż Pani zakłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anik wrote:

Jak bedzie nizsza , to wysle odmowe , poniewaz mam 10 srub , i jedna plytke i bd miala z 5-6 operacji jesli nie wiecej

Suma świadczenia w przypadku ubezpieczeń NNW zależy od trwałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, a nie od liczny zabiegów jakie Pani przejdzie oraz od poczucia krzywdy - to nie jest ubezpieczenie. Za zabiegi operacyjne może Pani otrzymać świadczenie, jeśli będzie miała Pani taki wariant w ubezpieczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...