Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek motocyklowy w szkole jazdy


supertzar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dwa miesiące temu miałem wypadek motocyklowy na lekcji doszkalającej.

Sytuacja nie jest tak prosta. Kurs skończyłem w innej szkole jazdy a wykupiłem po prostu jazdy doszkalające przed egzaminem w innej szkole jazdy w innej miejscowości, gdzie miałem zdawać egzamin.

Wypadek miał miejsce podczas jazd na placu manewrowym, nie byłem zgłoszony jako kursant... w sumie sam nie wiem jak oni mnie zglosili ale jakoś musieli bo była karetka...policja itd.

Nie dostałem odszkodowania z ZUS bo jestem bezrobotny i mi się nie należało. Pytanie czy szkoła jazdy nie powinna mieć jakiegoś OC czy NNW z którego należy mi się jakieś odszkodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeresaR wrote:
Wszystko zależy od tego kim był sprawca wypadku i jak to wszystko wyglądało. jeżeli chce Pan otrzymać profesjonalną poradę zapraszam do rozmowy 532462020
Jak można udzielić profesjonalnej porady mając problemy z czytaniem ze zrozumieniem??? :)

Przecież supertzar napisał, że to on był sprawcą swojego wypadku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supertzar wrote:
Witam,
dwa miesiące temu miałem wypadek motocyklowy na lekcji doszkalającej.
Sytuacja nie jest tak prosta. Kurs skończyłem w innej szkole jazdy a wykupiłem po prostu jazdy doszkalające przed egzaminem w innej szkole jazdy w innej miejscowości, gdzie miałem zdawać egzamin.
Wypadek miał miejsce podczas jazd na placu manewrowym, nie byłem zgłoszony jako kursant... w sumie sam nie wiem jak oni mnie zglosili ale jakoś musieli bo była karetka...policja itd.
Nie dostałem odszkodowania z ZUS bo jestem bezrobotny i mi się nie należało. Pytanie czy szkoła jazdy nie powinna mieć jakiegoś OC czy NNW z którego należy mi się jakieś odszkodowanie?
ustal czy motocykl miał ubezpieczenie NNW i z niego zgłoś roszczenie, ewentualnie podpytaj w tej szkole czy kursanci (uczestnicy jazd doszkalających) są objęci jakimś ubezpieczeniem NNW. Z OC nie ma co liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...