Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Nalezy mi sie zadoscuczunienie za zabicie czlowieka ?


Drax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich, rok temu mialem bardzo traumatyczne przezyciea mianowicie, potracilem czlowieka na AUTOSTRADZIE, w skutach obrazen zmarl. czekalem pol roku na jakiekolwiek informacje o sprawie w sadzie, ale nic nie przyszlo wkoncu poszedlem do adwokata ktory sie dowiedzial dla mnie ze sprawa zostala UMOZONA PRAWOMOCNIE, zadnych nawet nigdy akt do wgladu nie mialem od poczatku do konca bylem w charakterze swiadka, raz po wypadku zlozytlem zeznanie z zajscia i tyle .....

 

Skoro wiem ze jestem niewinny bo tak ozekli biegli moge sie starac o jakies ZADOSCUCZYNIENIE ? chlopak nie zyje oni z mojego ubezpieczenia wzieli odszkodowanie(rodzina chlopaka) -wplynelo chyba do ubezpieczyciela 13 papierow od 13 czlonkow rodziny o odszkodowanie, ja za auto ani za siebie za to co przezywalem nic nie dostalem, do tej pory nie wiem kto prowadzil ich pojazd byla to 3 osobowa gropa mlodych ludzi ktorzy spowodowali sami sobie wypadek i zamiqast cokolwiek zabezpieczyc stali jak debile za przeproszeniem w ocy na autostradzie i mysleli bog wie o czym....

 

ktos mi powie czy mam szanse na cokolwiek mam isc do adwokata zeby ruszyl ta sprawe ?

opisywac jak sie czulem przez rok i do dtej pory nie bede w kazdym badz razie mimo ze jestem silnym czlowiek odcisnelo na mnie to wszytsko swoje pietno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia na jakiej podstawie, auto nie bylo ubezpieczone na mnie, w kazdym badz razie znizki jakie byly poszly do gory na maxa, nie zostalem ukarany zadnym mandatem karnym, nie uderzylem w ich auto a w pasazera tego auta/badz kierowce ktory stal na ssrodku autostray z 2 innymi osobami, nie mam pojecia czy poszkodowany byl kierowca tego pojazdu. Wg mnie tez jestem w pewnym stopniu poszkodowany

 

///numer mojego ubezpieczenia pewnie wzieli od policji ktora mnie po calym zajsciu spisala.

///z tego co wiem odszkodowanie zostalo wyplacone z oc "Odpowiedzialność na zasadzie ryzyka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mandat i za co ? Musi się Pan zwrócić pismem do Policji o protokół z wypadku drogowego i do Prokuratury bądź Sądu odpis postanowienia o ....albo umorzenia dochodzenia ( to by wskazywało na to że nie jesteś sprawcą )albo ewentualnie odpis wyroku sądu jeżeli rozprawa się odbyła i zapadł wyrok .

 

To że wpłynęły dokumenty od rodziny do Towarzystwa nie jest jednoznaczne z tym że jest to zasadne. Może po prostu rodzina się pośpieszyła. Dopóki nie mają oficjalnego potwierdzenia z Policji lub Sądu kto został uznany sprawcą to nic nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...